^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
11
17
18
19
24
25
26
29
30
31

HARMONOGRAM DYŻURÓW W PUNKTACH KONSULTACYJNYCH DLA ROLNIKÓW W OKRESIE OD 15 MARCA DO 15 MAJA 2015 r.

 

Gmina/miejscowość

Nazwisko i imię

Adres punktu konsultacyjnego

Dzień tygodnia

godziny

PZDR BIERUŃ-LĘDZINY tel. 32 326 70 95

Bieruń

Kwiatek Dorota

43-155 Bieruń, ul. Turystyczna 1, pokój 35

wtorek

7:30-15:30

Bojszowy

Kwiatek Dorota

43-155 Bieruń, ul. Turystyczna 1, pokój 35

wtorek

7:30-15:30

Jaworzno

Mysłowice

Bolech Teresa

43-155 Bieruń, ul. Turystyczna 1, pokój 35

środa

7:30-15:30

Bolech Teresa

43-155 Bieruń, ul. Turystyczna 1, pokój 35

środa

7:30-15:30

Imielin

Bolech Teresa

43-155 Bieruń, ul. Turystyczna 1, pokój 35

środa

7:30-15:30

Chełm Śląski

Lędziny

Machaj Stanisław

43-155 Bieruń, ul. Turystyczna 1, pokój 35

poniedziałek

7:30-15:30

Machaj Stanisław

43-155 Bieruń, ul. Turystyczna 1, pokój 35

poniedziałek

7:30-15:30

 

Wymiennie pracownicy

43-155 Bieruń, ul. Turystyczna 1, pokój 35

czwartek

7:30-15:30

 

Wymiennie pracownicy

43-155 Bieruń, ul. Turystyczna 1, pokój 35

piątek

7:30-15:30

PZDR BIELSKO-BIAŁA tel. 33 814 93 48

Bielsko-Biała

Turotszy Marta

PZDR Bielsko-Biała, ul. Boruty Spiechowicza 24, pokój 404

codziennie

8:00-15:00

Czechowice-Dziedzice

Jakubowski Marcin

UM Czechowice-Dziedzice, plac Jana Pawła II 1

środa

           10:30-12:30

Kozy

Wójcik Ewelina

UG Kozy, ul. Krakowska 4

poniedziałek

         13:00-15:00

Buczkowice

Szydłowska Monika

UG Buczkowice, ul. Lipowska 730

wtorek

8:00-12:30

Szczyrk

Szydłowska Monika

UM Szczyrk, ul. Beskidzka 4

wtorek

           13:00-15:00

Wilamowice

Wójcik Ewelina

UG Wilamowice, ul. Rynek 1 (15.03 do 15.04.2015 r.)

od 16.03. do 15.04.2015r.

środa, czwartek

 

od 15.04. do 15.05.2015r.środa, czwartek

 

 

 

8:00-12:00

 

 

 

8:00-15:00

Wilamowice

Wójcik Ewelina

UG Wilamowice, ul. Rynek 1  (15.04 do 15.05.2015 r.)

wtorek, środa, czwartek

8:00-15:00

Jasienica

Szydłowska Monika

UG Jasienica 159                     (15.03 do 15.04.2015 r.)

poniedziałek

8:00-15:00

Jasienica

Szydłowska Monika

UG Jasienica 159                      (15.04 do 15.05.2015 r.)

poniedziałek,

czwartek

8:00-15:00

8:00-12:00

Jaworze

Wójcik Ewelina

UG Jaworze, ul. Zdrojowa 82

poniedziałek

8:00-10:00

Bestwina

Gąsiorek Mateusz

Centrum Kultury, Sportu, Rekreacji, ul. Krakowska 123

czwartek

8:00-14:00

Porąbka

Gąsiorek Mateusz

Dom Kultury w Czańcu, ul. Kard. K. Wojtyły 30

piątek

8:00-13:00

Wilkowice

Jakubowski Marcin

UG w Wilkowicach, ul. Wyzwolenia 25

wtorek

          10:30-12:30

PZDR BĘDZIN tel. 32 267 74 35

Będzin, Czeladź, Wojkowice, Sosnowiec, Bobrowniki, Sławków, Dąbrowa Górnicza, Mierzęcice, Psary, Siewierz

Kozłowska Iwona

Sroka Radosław

Przybyła Rafał

Kubik Michał

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego

42-500 Będzin, ul. Małachowskiego 22

od poniedziałku do piątku

8:00-15:00

Mierzęcice

Kozłowska Iwona

Urząd Gminy Mierzęcice, ul. Wolności 95

każda środa

9:00-14:00

Psary

Kubik Michał

Urząd Gminy Psary, ul. Malinowicka 4

pierwszy poniedziałek miesiąca

8:00-12:00

Siewierz

Sroka Radosław

Urząd Miasta i Gminy Siewierz, ul. Żwirki i Wigury 16

każdy wtorek

8:00-14:00

Bobrowniki

Kozłowska Iwona

Urząd Gminy Bobrowniki, ul. Gminna 8

pierwszy poniedziałek miesiąca

8:00-13:00

Będzin, Czeladź, Wojkowice, Sosnowiec, Bobrowniki, Mierzęcice, Psary, Siewierz, Sławków, Dąbrowa Górnicza

Kozłowska Iwona

Sroka Radosław

Rafał Przybyła

Kubik Michał

Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Biuro Powiatowe w Będzinie

42-500 Będzin ul. Krasickiego 17 ( 04.05 do 15.04.2015)

od poniedziałku do piątku

8:00-15:30

PZDR CIESZYN tel. 33 852 08 94

Brenna

Foltyn Justyna

UG Brenna, ul. Wyzwolenia 79

wtorek, środa

8:00-15:00

Chybie

Płaza Wiesław

UG Chybie, ul. Bielska 78

piątek

8:00-15:00

Cieszyn

Majętny Zdzisław

PZDR Cieszyn, ul.Kraszewskiego 13

poniedziałek - piątek

8:00-15:00

Dębowiec

Mazgaj Grzegorz

UG Dębowiec, ul. Katowicka 6

piątek

8:00-15:00

Goleszów

Kamieniorz Krystian

UG Goleszów, ul. 1-go Maja 1

poniedziałek, czwartek

8:00-15:00

Hażlach

Feluś Zofia

UG Hażlach, ul. Główna 57

środa

8:00-15:00

Istebna

Stanek-Sikora Aneta

UG Istebna, Istebna 1000

czwartek, piątek

8:00-15:00

Skoczów

Lebiedzik Grzegorz

Biuro Powiatowe ŚIR Międzyświeć, ul. Cieszyńska 85

poniedziałek - piątek

8:00-15:00

Strumień

Płaza Wiesław

UMiG Strumień, ul Rynek 4

środa

8:00-15:00

Ustroń

Pruszkowska Elżbieta

UM Ustroń, Rynek 1

piątek

8:00-15:00

Wisła

Stanek-Sikora Aneta

UM Wisła, Plac B. Hoffa 3

poniedziałek, środa

9:00-15:00

Zebrzydowice

Feluś Zofia

UG Zebrzydowice, ul. Ks. A. Janusza 6

wtorek

8:00-15:00

PZDR CZĘSTOCHOWA tel. 34 362 72 54

Kłomnice

Gruszewska Borys

UG Kłomnice, ul. Strażacka 20

poniedziałek , środa

8:00-15:00

Olsztyn

Tomza Danuta

UG Olsztyn, Plac Piłsudzkiego 10

wtorek , środa

8:00-15:00

Janów

Mendakiewicz Leontyna

 

dodatkowo od 1.04.2015r.

Urszula Bartkowiak

UG Janów, ul. Częstochowska 1

poniedziałek, piątek

 

środa

8:00-15:00

 

 

 

8:00-15:00

Mykanów

Susek Olga ,

Perczak Józef

UG Mykanów, ul. Samorządowa 1

wtorek ,środa , czwartek

8:00-15:00

Dabrowa Zielona

Mendakiewicz Olentyna ,

Zyszczak Jolanta

UG Dąbrowa Zielona, Plac Kościuszki 31

wtorek ,środa, czwartek

8:00-15:00

Mstów

Gmitruk Maria

 

 

 

 

M.Filipczyk/

B. Gąsiorowska

 

dodatkowo od 13.04.2015r.

M. Filipczyk/

B.Gąsiorowska

UG Mstów, ul. 16 Stycznia 14

 

 

 

 

poniedziałek, czwartek

 

 

 

środa

 

 

piątek

8:00-15:00

 

 

 

 

 8:00-15:00

 

 

8:00-15:00

Koniecpol

Kurek Honorata

UM i G Koniecpol, ul. Chrząstowska 6

poniedziałek , środa , czwartek

8:00-15:00

Kruszyna

Ociepa Zbigniew

UG Kruszyna, ul. Kościuszki 1

wtorek , czwartek

8:00-15:00

Konopiska

Heluszka Ambroży

UG Konopiska, ul. Lipowa 5

czwartek

8:00-15:00

Starcza

Heluszka Ambrozy

UG Starcza, ul. Gminna 4

środa

8:00-15:00

Przyrów

Bruzda Zuzanna

UG Przyrów, ul. Częstochowska 7

środa , piątek

8:00-15:00

Rędziny

Gruszewski Borys

UG Rędziny, ul. Wolności 87

czwartek , piątek

8:00-15:00

Lelów

Kulisa- Grabowska Beata

UG Lelów, ul. Szczekocińska 18

wtorek, środa , piątek

8:00-15:00

Poczesna

Walczyk Jerzy

UG Poczesna ul Wolności 2

czwartek

8:00-12:00

Kamienica Polska

Walczyk Jerzy

UG Kamienica Polska, ul   Konopnickiej 12

czwartek

12:00-15:00

Częstochowa

Heluszka Ambroży

Gruszewski Borys

Gmitruk Maria

Tomza Danuta

Bzducha Olga

PZDR Częstochowa, ul. Radomska 2

poniedziałek - piątek

8:00-15:00

PZDR GLIWICE tel. 32 231 08 24

Gliwice, Knurów

Cały zespół wymiennie

Biuro PZDR Gliwice, ul. Zygmunta Starego 17 p. 222

poniedziałek - piątek

7:30-15:30

Gierałtowice

Girtler – Motyka Marta

Sala OSP Gierałtowice, ul. Ks. Roboty 48 – od 17.03 do 02.05.

poniedziałek

8:00-15:00

Pilchowice

Girtler – Motyka Marta

Sala USC Pilchowice, ul. Damrota 6 – od 17.03. do 02.05.

wtorek

8:00-15:00

Pyskowice

Cały zespół wymiennie

Pyskowice, ul. Kopernika 2, p 209 - Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (od 05.05 do15.05)

poniedziałek-piątek

8:00-15:00

Rudziniec

Andreasik Angelika

Sala UG Rudziniec, ul. Gliwicka 26             od 17.03. do 02.05.

wtorek - 24.03, 07.04, 21.04

8:00-15:00

Sośnicowice

Stein Waldemar

Biuro Rady Sośnicowice, ul. Rynek 17        od 17.03. do 02.05.

czwartek

8:00-15:00

Toszek

Stachowska Felicja

Sala UM Toszek, ul. Chrobrego 2                 od 17.03. do 02.05.

wtorek - 31.03, 14.04, 28.04

8:00-15:00

Wielowieś

Głowik Joanna

Sala UG Wielowieś, ul. Główna 1 - od 17.03. do 02.05.

wtorek

8:00-15:00

PZDR KŁOBUCK tel.   34 310 01 00

Opatów

Król Wiesława

Świetlica środowiskowa w Opatowie, ul. Kuźniczka 32

wtorek , środa   , piątek

8:00-15:00

Przystajń

Olszewska Irena

UG Przystajń, ul. Częstochowska 5, pokój 11

wtorek, środa , czwartek,

8:00-15:00

Wręczyca Wielka

Czajkowski Zbigniew

Urząd Gminy Wręczyca Wielka, ul. Sienkiewicza 1

(parter część dobudowana)

poniedziałek, czwartek

8:00-15:00

 

 

Popów

Nowak Ewa

Urząd Gminy. Popów, Zwady, ul. Częstochowska 6

poniedziałek, czwartek

8:00-15:00

Miedźno

Hudy Paweł

Pełka Zdzisław


Urząd Gminy Miedźno, ul. Ułańska 25, parter sala konferencyjna  

poniedziałek,

czwartek

 

8:00-15:00

Lipie

Hudy Paweł

Urząd Gminy Lipie, ul. Częstochowska 29 ,

wtorek, czwartek,

8:00-15:00

Kłobuck

Pełka Zdzisław

PZDR Kłobuck, ul. Wieluńska 11

poniedziałek, środa, piątek

8:00-15:00

Panki

  Okar Juchnik

Urząd Gminy Panki, ul. Tysiąclecia 5

wtorek,

czwartek

8:00-15:00

Krzepice

Irach Helena

Urząd Miejski Krzepice, ul. Częstochowska 13

wtorek, środa, czwartek

8:00-15:00

PZDR LUBLINIEC tel. 34 351 30 20

Boronów

Nowak Dominika

UG Boronów 42-283, ul. Dolna 2, tel. 34 353 91 00  

środa

8:00-15:00

Ciasna

Feliks Justyna

UG Ciasna 42-793, ul. Nowa 1a, tel. 34 353 51 00

czwartek

8:00-15:00

Herby

Łuczka Marian

UG Herby   42-284, ul. Lubliniecka 33, tel. 34 357 41 00

środa

8:00-15:00

Kochanowice

Olszewska Mariola

Dom Kultury Kochanowice 42-713, ul. Lubliniecka 5 tel. 34 353 32 15

czwartek

8:00-15:00

Koszęcin

Ulik Barbara

UG Koszęcin 42-286, ul. Powstańców Śląskich 10 tel. 34 357 61 02

środa, czwartek

8:00-15:00

Lubliniec

Balmas Jan

PZDR Lubliniec 42-700, Pl. Konrada Mańki 10, tel.34 3513020

codziennie

8:00-15:00

Pawonków

Juściński Bogdan

UG Pawonków 42-772, ul. Zawadzkiego 7, tel.34 353 41 00

wtorek

8:00-15:00

Woźniki

Rosiek Renata

UM Woźniki 42-289, Rynek 11, tel. 34 357 31 00

wtorek, czwartek

8:00-15:00

PZDR MIKOŁÓW tel. 32 325 01 51

Katowice, Łaziska, Mikołów, Orzesze, Siemianowice, Tychy

Ornontowice, Wyry

Kolejno doradcy PZDR

Mikołów, ul. Wyszyńskiego 13, Powiatowe Biuro ARiMR

od poniedziałku do piątku

7:30-15:30

Żory

Doradca PZDR

Żory, ul. Wodzisławska 1/206, Biuro PZDR

poniedziałek i piątek

8:00-14:00

Świerklany

Doradca PZDR

Świerklany, ul. Świerklańska 54, Urząd Gminy – Sala Narad

środa

8:00-12:00

PZDR MYSZKÓW tel. 34 313 71 60-2

Myszków

Ślusarz Józef

Starostwo Powiatowe Myszków, ul. Pułaskiego 6

poniedziałek - piątek

8:00-15:00

Niegowa

 

Stemplowska Monika

GOK Niegowa, ul. Wojska Polskiego 2

 

wtorek i czwartek

8:00-15:00

Mrożek Monika

środa

8:00-15:00

Żarki

Stemplowska Monika

UMiG Żarki, ul. Kościuszki 15/17

poniedziałek i środa

8:00-15:00

Poraj

Mrożek Monika

UG Poraj, ul. Jasna 21

wtorek

8:00-15:00

Koziegłowy

Chmurzewska Iwona

UGiM Koziegłowy, Plac Moniuszki 14

poniedziałek - środa - piątek

8:00-15:00

PZDR PSZCZYNA tel. 32 210 33 28

Goczałkowice

Wymiennie doradcy

PZDR Pszczyna, ul. Kopernika 14, 43-200 Pszczyna

codziennie

7:30-15:30

Kobiór

Wymiennie doradcy

PZDR Pszczyna, ul. Kopernika 14

codziennie

7:30-15:30

Miedźna

Iwona Wróbel-Olszak

PZDR Pszczyna, ul. Kopernika 14, 43-200 Pszczyna

poniedziałki

9:00-11:00

Pawłowice

Anna Rogala-Romanek

UG Pawłowice, Ul. Zjednoczenia 6643-250 Pawłowice

środy

9:00-11:00

Pszczyna

Wymiennie doradcy

PZDR Pszczyna, ul. Kopernika 14, 43-200 Pszczyna

codziennie

7:30-15:30

Suszec

Janusz Wróbel

GOK, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec

wtorki

9:00-11:00

         

PZDR RACIBÓRZ tel. 32 415 26 10

Krzyżanowice

Antonin Elżbieta

UG Krzyżanowice, ul. Główna 5

poniedziałek

8:00-12:00

Krzanowice

Bogacki Andrzej

UG Krzanowice, ul. 15 Grudnia 2

poniedziałek

8:00-12:00

Pietrowice Wielkie

Jankowska Bożena

UG Pietrowice Wielkie, ul. Szkolna 5

środa

8:00-12:00

Kuźnia Raciborska

Bogacki Andrzej

UMiG Kuźnia Rac., ul. Słowackiego 4

wtorek

8:00-12:00

Kornowac

Antonin Elżbieta

UG Kornowac, ul. Raciborska 48

środa

8:00-12:00

Rudnik

Lach Kazimierz

Gminne Centrum Informacji, ul. Mickiewicza 2 A

wtorek

8:00-12:00

Nędza

Hesek Krystyna

UG Nędza, ul. Sobieskiego 5

czwartek

8:00-12:00

BIURO PZDR

Hesek Krystyna

Biuro PZDR Racibórz, ul. Ludwika 4

poniedziałek

8:00-15:30

Antonin Elżbieta

Biuro PZDR Racibórz, ul. Ludwika 4

wtorek

8:00-15:30

Bogacki Andrzej

Biuro PZDR Racibórz, ul. Ludwika 4

środa

8:00-15:30

Jankowska Bożena

Biuro PZDR Racibórz, ul. Ludwika 4

czwartek

8:00-15:30

Jankowska Bożena

Biuro PZDR Racibórz,ul. Ludwika 4

piątek

8:00-15:30

ARiMR BP

Lach Kazimierz

ARiMR Biuro Powiatowe, ul. Leśmiana 4

poniedziałek

8:00-15:30

Jankowska Bożena

ARiMR Biuro Powiatowe, ul. Leśmiana 4

wtorek

8:00-15:30

Hesek Krystyna

ARiMR Biuro Powiatowe, ul. Leśmiana 4

środa

8:00-15:30

Antonin Elżbieta

ARiMR Biuro Powiatowe, ul. Leśmiana 4

czwartek

8:00-15:30

Bogacki Andrzej

ARiMR Biuro Powiatowe, ul. Leśmiana 4

piątek

8:00-15:30

PZDR RYBNIK tel. 32 423 77 71

Rybnik

Gajewska Jadwiga

Bednarek Monika

Widuch Ewa

Dziuba-Mencel Monika

PZDR w Rybniku, ul. Białych 7 pok. 117

poniedziałek - piątek

poniedziałek, wtorek, piątek

środa

wtorek - piątek

poniedziałek, środa, czwartek

7:30-15:30

7:30-15:30

           10:00-15:30

7:30-15:30

7:30-15:30

Czerwionka-Leszczyny

Widuch Ewa

UGiM Czerwionka-Leszczyny, ul. Al. Św. Barbary 6

poniedziałek

7:30-15:30

Gaszowice

Bednarek Monika

UG Gaszowice, ul. Rydułtowska 2

czwartek

7:30-15:30

Jejkowice

Bednarek Monika

UG Jejkowice, ul. Główna 38 A

środa

7:30-10:00

Lyski

Dziuba-Mencel Monika

UG Lyski, ul. Dworcowa 1a

wtorek i piątek

7:30-15:30

PZDR TARNOWSKIE GÓRY z siedz. w Nakle Śląskim   tel. 32 285 18 47

Świerklaniec

Wróbel Barbara

Biuro PZDR Nakło Śląskie, ul. Morcinka 9

czwartek

7:30-15:30

Friedek Stefan

poniedziałek

7:30-15:30

Kosek Romana

wtorek

7:30-15:30

Walczak Grzegorz

środa

7:30-15:30

rotacyjnie każdy z pracowników

piątek

7:30-15:30

Chorzów

Klimek Janina

Urząd Miasta Chorzów, ul. Rynek 1

7.04.2015 r.

9:00-14:00

Tworóg

Kosek Romana

Urząd Gminy Tworóg, ul. Zamkowa 16

poniedziałek, czwartek

8:30-15:30

Radzionków

Kosek Romana

Centrum Kultury Karolinka Radzionków, ul. Jana Pawła II 2

8.04.2015 r.

10:00-15:30

Zbrosławice

Friedek Stefan

Bank Spółdzielczy Zbrosławice, ul. Wolności 109 a

środa

8:00-15:00

Zbrosławice

Friedek Stefan

Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach, ul. Oświęcimska 2 a

czwartek

8:00-15:00

Ruda Śląska

Wróbel Barbara

Urząd Miasta Ruda Śląska, ul. Jana Pawła II 6

9.04.2015 r.

9:00-14:00

Kalety

Wróbel Barbara

Urząd Miasta Kalety, ul. Żwirki i Wigury 2

17.03.2015 r.

9:00-14:00

Ożarowice

Wróbel Barbara

Urząd Gminy Ożarowice, ul. Dworcowa 15

środa

9:00-15:00

Piekary Śląskie

Walczak Grzegorz

Dzielnicowy Dom Kultury, ul. Szymanowskiego 2 b

24.04.2015 r., 30.04.2015 r.,

8. 05.2015 r.

9:00-14:00

PZDR WODZISŁAW ŚLĄSKI tel. 32 455 17 06

Godów

Prochasek Dawid

Urząd Gminy, ul. 1 Maja 53

poniedziałek

8:00-15:00

Gorzyce

Wojtasik Wiesław

Sala OSP Bełsznice, ul. Raciborska

wtorek, czwartek

8:00-15:00

Marklowice

Prochasek Dawid

Urząd Gminy, ul. Wyzwolenia 71

czwartek

8:00-15:00

Mszana

Prochasek Dawid

Urząd Gminy, ul. 1 Maja 81

środa

8:00-15:00

Lubomia

Wojtasik Wiesław

Urząd Gminy, ul. Szkolna 1

środa

8:00-15:00

Pszów

Wojtasik Wiesław

Urząd Miasta, ul. Pszowska 534

piątek wg potrzeb

8:00-12:00

Radlin

Wojtasik Wiesław

Urząd Miasta, ul Rymera 15

piątek wg potrzeb

12:00-15:00

Jastrzębie-Zdrój

Borejza Elżbieta lub

Piecha Marcin

Biuro ARiMR, ul. Czecha 8b

od poniedziałku do piątku

8:00-15:00

Wodzisław Śl.

Doradca dyżurujący

Biuro PZDR, ul. Kubsza 28

od poniedziałku do piątku

7:30-15:30

PZDR ZAWIERCIE tel. 32 672 87 43, 671 68 26

Zawiercie

Kieruzel Eugeniusz

PZDR Zawiercie, ul. Obrońców Poczty Gd. 95

Poniedziałek - piątek

7:30-15:30

Zawiercie

Skóra Zofia

PZDR Zawiercie

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek

7:30-15:30

Zawiercie

Dors Grzegorz

PZDR Zawiercie

poniedziałek, wtorek, piątek

7:30-15:30

Zawiercie

Fąfera Beata

PZDR Zawiercie

piątek

7:30-15:30

Zawiercie

Bartos Paweł

PZDR Zawiercie

poniedziałek, wtorek

7:30-15:30

Pilica

Bartos Paweł

UMiG Pilica, ul. Żarnowiecka 46A

środa - piątek

7:30-15:30

Włodowice

Dors Grzegorz

UG Włodowice, ul. Krakowska 26

wtorek

7:30-15:30

Ogrodzieniec

Skóra Zofia

UMiG Ogrodzieniec, ul. Plac Wolności 25

środa

         8.00-11.00

Szczekociny

Szlęk Zofia

UMiG Szczekociny, ul. Senatorska 2

Poniedziałek - piątek

7:30-15:30

Szczekociny

Pasierbińska Agnieszka

UMiG Szczekociny, ul. Senatorska 2

Poniedziałek - piątek

7:30-15:30

Kroczyce

Fąfera Beata

UG Kroczyce, ul. Bat. Chłopskich 29

poniedziałek

             8.00-15.00

Irządze

Tworowska Marzanna

UG Irządze 124

Poniedziałek - piątek

7:30-15:30

Żarnowiec

Sarwa Kazimierz

UG Żarnowiec, ul. Krakowska 34

Poniedziałek - piątek

7:30-15:30

PZDR ŻYWIEC tel. 33 861 25 86

Czernichów

Słowik Anna

UG Czernichów, Tresna ul. Żywiecka 2

09.04.2015 r., 08.05.2015 r.

9:00-11:00

Gilowice

Kliś Jadwiga

UG Gilowice, ul. Krakowska 40 (Biuro ZBOWID)

czwartek

9:00-13:30

Jeleśnia

Zyzak Władysława

GOK Jeleśnia ul. Plebańska 1

środa, czwartek

8:00-14:00

Koszarawa

Pietraszko Maria

UG Koszarawa 10

II, III, IV czwartek miesiąca

8:00-12:00

Lipowa

Kliś Jadwiga

UG Lipowa 708

wtorek, piątek

8:00- 14:00

Łękawica

Motyka Alicja

UG Łękawica, ul. Wspólna 24

poniedziałek

9:00-12:00

Łodygowice

Kasztelnik Wiktoria

UG Łodygowice, ul. Piłsudskiego 75

wtorek, piątek

8:30-12:00

Milówka

Motyka Alicja

GOK Milówka, ul. Dworcowa 1

wtorek, czwartek

8:00-15:00

Ślemień

Foik Ewa

UG Ślemień, ul. Krakowska 124

piątek

9:00-13:00

Świnna

Piecuch Zofia

UG Świnna, ul. Wspólna 13

środa

8:00-11:00

Ujsoły

Słowik Anna

GOK Ujsoły, ul. Bystra 1

środa

8:00-14:00

Radziechowy - Wieprz

Piecuch Zofia

UG Wieprz 700

wtorek

8:00-14:00

Rajcza

Słowik Anna

UG Rajcza, ul. Górska 1

czwartek

8:00-14:00

Węgierska Górka

Foik Ewa

UG Węgierska Górka, ul. Zielona 43

wtorek, czwartek

8:00-15:00

Żywiec

Doradcy PZDR,

PZDR Żywiec, ul. Batorego 16

poniedziałek - piątek,            

7:00-15:00

Żywiec

Doradcy PZDR

BP ARiMR Żywiec, ul. Słomki (Pomieszczenie obsługi klienta)

poniedziałek - piątek

7:00-15:00