^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Projekty KSOW

Jak rozpocząć Rolniczy Handel Detaliczny

poprawione 004

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". 

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej "Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Poniżej umieszczamy linki do filmów umieszczonych na kanale YOU TUBE w ramach kampanii Jak rozpocząć rolniczy Handel Detaliczny.

Agroturystyka czyli jak RHD może zwiększyć atrakcyjność turystyczną miejsca
- W materiale zostały przedstawione gospodarstwa agroturystyczne, które produkują przetwory w ramach RHD. W materiale chcemy zachęcać pozostałych gospodarzy do wytwarzania przetworów w ramach RHD.

https://youtu.be/nzHXqWWZyOc

Gdzie sprzedawać produkty wyprodukowane w ramach działalności RHD?
- Ukazane zostały kanały dystrybucji produktów z RHD, przedstawione zostały miejsca w których można sprzedawać produkty (targi, festyny) a także działających platform sprzedażowych, przedstawienie jednego z ODR-ów, który pomaga w sprzedaży rolników. W materiale ekspert opowiada o tym jak za kilkanaście lat będą wyglądały kanały dystrybucji.

https://youtu.be/kHLnqEEKKq0

Jak założyć działalność RHD?
- W filmie zostało przedstawione gospodarstwo, które właśnie rozpoczęło tego typu działalność dostosowując ją pod wymagania RHD.

Wyjaśnione zostały zasady prowadzenia działalności RHD, określone limity dot. sprzedaży oraz dochodów czerpanych z tego typu działalności

https://youtu.be/_jogWBhgCeE

Rolniku, o tym musisz pamiętać, czyli jakich błędów uniknąć.
W tym materiale pojawiają się najważniejsze zagadnienia dot. ewidencjonowania sprzedaży, obrotu produktami w momencie choroby przetwórcy zagrażającej przeniesienie jej na produkty, informacje dot. miejsc do których nie można sprzedawać produktów RHD.

https://www.youtube.com/watch?v=gzqEnfkcmH0&feature=youtu.be

Jak się wyróżnić. Czyli czym zainteresować konsumenta sprzedając produkty pochodzące z RHD?
- W materiale zostały przedstawione znaki jakości oraz wymogi jakie należy spełnić by je otrzymać. Ponadto w materiale został przedstawiony rolnik, który opowiedział o średniej cenie konwencjonalnego produktu porównując go z ceną ze znakiem jakości. W materiale został poruszony ważny temat przygotowywania poprawnych etykiet na produkty, a także sposobu przechowywania produktów.

https://youtu.be/OkT8Hv_GnaE

Dziesiątka najpopularniejszych produktów RHD
- Przedstawiamy 10 najbardziej znanych i lubianych przez konsumentów produktów z RHD. Ukazujemy produkty, które zdobyły popularność w różnych regionach kraju i opowiadamy dlaczego.

https://www.youtube.com/watch?v=Wx1zqtiYHRI&t=47s

Jakie dodatki można stosować w produktach RHD
W materiale zostały przedstawione podstawowe informacje dot. stosowania dodatków znajdujących się w produktach ich maksymalna ilość oraz informacje dot. terminów ważności produktów. W materiale został przedstawiony producent RHD.

https://youtu.be/NlROyBbmiO0

Jednocześnie informujemy o możliwości zarejestrowana się jako Partner KSOW w bazie dostępnej na portalu internetowym http://ksow.pl.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com