^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

XXVII KRAJOWA KONFERENCJA PSZCZELARSKA

 Plakat Jasnogórskie Spotkania Pszczelarskie 22

6 grudnia 2022 o godzinie 13:00 w Auli Ojca Augustyna Kordeckiego na Jasnej Górze rozpocznie się XXVII Krajowa Konferencja Pszczelarska. Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wraz z Regionalnym Związkiem Pszczelarzy w Częstochowie oraz Polskim Związkiem Pszczelarskim zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w konferencji. Zapraszamy cały sektor pszczelarski ale również wszystkie osoby zatroskane o zdrowie ludzi i zwierząt, ziemi i całego ekosystemu, który daje wysokiej jakości zdrową żywność. Tematem tegorocznej konferencji jest: „Moc płynąca z natury.” Zaproszeni prelegenci przybliżą nam znaczenie produktów pszczelich w nowoczesnej apiterapii i apifitochemii.

Dnia 7 grudnia rozpocznie się XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Pszczelarzy na Jasną Górę. Św. Ambroży gromadzi pszczelarzy wraz z rodzinami i gośćmi w Bazylice Jasnogórskiej. O godzinie 11:00 rozpocznie się Uroczysta Msza Święta koncelebrowana w intencji Pszczelarzy - pod przewodnictwem Księdza Grzegorza Kotyczki , Duszpasterza Pszczelarzy Archidiecezji Katowickiej.
Zachęcamy wszystkich chętnych do zapoznania się ze szczegółowym programem grudniowego spotkania oraz udziałem w tym niecodziennym wydarzeniu . Wyjątkowość i podniosły charakter miejsca jakim jest Jasna Góra w połączeniu z tematyką i uczestnikami biorącymi udział w spotkaniu stanowią gwarancję niezwykłych przeżyć duchowych, ciekawych rozmów oraz poszerzenia wiedzy i wykorzystania jej dla ochrony naszego zdrowia i całego środowiska w jakim żyjemy.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com