^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zaproszenie na wyjazd studyjno - konsultacyjny

 

SIR LOGOtyp

 

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bielsku - Białej zaprasza rolników, grupy rolników, doradców rolnych oraz osoby związane z przetwórstwem rolno-spożywczym z powiatu bielskiego, do udziału w projekcie pn. ”Wzmocnienie mechanizmów transferu wiedzy i innowacji dla podmiotów z sektora rolnego w powiecie bielskim – wyjazd studyjno-konsultacyjny do producenta wysokojakościowych miodów pitnych”.

 

Projekt pn. ”Wzmocnienie mechanizmów transferu wiedzy i innowacji dla podmiotów z sektora rolnego w powiecie bielskim – wyjazd studyjno-konsultacyjny do producenta wysokojakościowych miodów pitnych” realizowany jest w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

 

Celem tego działania jest przeszkolenie uczestników w zakresie produkcji wysokogatunkowych miodów pitnych (wiedza oraz umiejętności praktyczne), podniesienie kompetencji w zakresie sprzedaży bezpośredniej, marketingu, przedsiębiorczości i kreatywności oraz zapoznanie uczestników z działalnością Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich oraz Działania WSPÓŁPRACA realizowanego w ramach PROW 2014-2020.

 

Podczas wyjazdu studyjno-konsultacyjnego zostanie przeprowadzona prelekcja na temat SIECI NA RZECZ INNOWACJI W ROLNICTWIE I NA OBSZARACH WIEJSKICH oraz DZIAŁANIA WSPÓŁPRACA.

 

Wyjazd studyjno-konsultacyjny odbędzie się w dniu 06 października 2016 roku. (tj. czwartek).

 

Miejsce realizacji projektu:
PRODUCENT MIODÓW PITNYCH MEADERY – PASIEKA JAROS Sp.z o.o., Łazisko koło Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego w Bielsku Białej – z Panią Martą Turotszy – tel. 515 275 908, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Termin zgłoszeń upływa w dniu 27.09.2016 r.

 

O przyjęciu na listę uczestników decydować będzie spełnienie kryteriów uczestnictwa, kolejność zgłoszeń oraz ostateczna decyzja organizatorów.

 

 

Program wyjazdu studyjno-konsultacyjnego

 

 

 

loga napis sir Robert