^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

PROGRAM OCHRONY I ROZWOJU PSZCZELARSTWA DO 2030 r.

DSC 0673

 Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił konsultacje społeczne

Wojewódzkiego programu ochrony i rozwoju pszczelarstwa do 2030 r.

Wszelkie informacje dot. konsultacji znajdują się na stronie:

https://www.slaskie.pl/content/program-ochrony-i-rozwoju-pszczelarstwa

Konsultacje projektu programu pn. „Wojewódzki program ochrony i rozwoju pszczelarstwa do roku 2030”
Zarząd Województwa Śląskiego zaprasza jednostki samorządu terytorialnego, partnerów społecznych i gospodarczych oraz Komisję Wspólną Rządu i Samorządu Terytorialnego do udziału w konsultacjach projektu programu pn. „Wojewódzki program ochrony i rozwoju pszczelarstwa do roku 2030”.
„Wojewódzki program ochrony i rozwoju pszczelarstwa do roku 2030” ma na celu przedstawienie planu rozwoju pszczelarstwa na poziomie wojewódzkim. W projekcie programu przedstawione zostały m.in. zagadnienia dotyczące znaczenia pszczoły miodnej w ekosystemach lądowych i gospodarce, w zapylaniu roślin i utrzymaniu bioróżnorodności, współczesne zagrożenia dla pszczół, lokalne zasoby genetyczne pszczół i ich wykorzystanie oraz charakterystyka i wizja rozwoju pszczelarstwa na terenie województwa śląskiego.
Konsultacje trwać będą w okresie od 12.01.2023 r. do 20.02.2023 r. Uwagi przesłane po wskazanym terminie pozostaną bez rozpatrzenia.
Uwagi do projektu programu pn. „Wojewódzki program ochrony i rozwoju pszczelarstwa do roku 2030” należy przekazywać wyłącznie za pomocną formularza zgłaszania uwag:
1. drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. drogą korespondencyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Departament Terenów Wiejskich; ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.
Wszystkie zgłoszone w trakcie trwania konsultacji uwagi i wnioski zostaną rozpatrzone oraz zgodnie ze sposobem odniesienia się do nich, zostaną wykorzystane przy opracowaniu dokumentu pn. „Wojewódzki program ochrony i rozwoju pszczelarstwa do roku 2030”.

 

 

Termin konsultacji: 12.01.2023 - 20.02.2023r.
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Departament Terenów Wiejskich
Biuro Zamiejscowe w Bielsku-Białej
ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała
Tel. +48 33 48 53 293
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
slaskie.pl

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com