^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Wykorzystanie nowych technologii w promocji turystyki wiejskiej na XXV TT

aaW dniach 23-25 listopada 2017n r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej , w tym roku szczególne bo XXV - Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2017.
Polska już po raz trzeci jest krajem partnerskim targów , co pozwoli zaprezentować potencjał turystyczny naszego kraju na arenie międzynarodowej.
Od 1993 roku targi wspierały destynacje turystyczne przyjazne turystom i stanowiły miejsce do branżowych dyskusji i spotkań. W pierwszej edycji w TT udział wzięło 134 wystawców z 16 krajów. Były to głównie państwa z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.
Dziś jubileuszowe wydarzenie zgromadzi wystawców z ponad 50 krajów z 5 kontynentów. Swoją obecność , poza przedstawicielami Europy, potwierdzili także reprezentanci Bliskiego Wschodu: Turcji, Palestyny, Iranu czy Izraela. Grono krajów egzotycznych uzupełnią przedstawiciele z Indii, Kuby i Sri Lanki.
Poza tym będą stoiska krajowych i regionalnych organizacji turystycznych, biur podróży, organizatorów wyjazdów. Swoją ofertę prezentować będą hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe czy agencje turystyki aktywnej.
Listopadowe wydarzenie będzie dla branży turystycznej czasem podsumowań i finalizowania przygotowań do kolejnego sezonu oraz miejscem dyskusji i szkoleń.
Historia TT Warsaw to także historia prężnego rozwoju turystyki i agroturystyki w Polsce. Z naszego punktu widzenia , jednym z ważniejszych wydarzeń towarzyszących Targom jest seminarium dotyczące wykorzystania nowych technologii w promocji turystyki wiejskiej.

 

PROGRAM SEMINARIUM

pt. „Wykorzystanie nowych technologii w promocji turystyki wiejskiej”

Seminarium realizowane w ramach cyklu seminariów pod nazwą:
„Integracja środowiska turystyki wiejskiej i agroturystyki z przedstawicielami branży turystycznej”

Seminarium odbędzie się w Sali im. Adama Mickiewicza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w dniu 24.11.2017 r. Początek godz. 10.00.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

10.00 – 10.15 Rejestracja uczestników,


10.15 – 10.25 Powitanie uczestników. Omówienie programu oraz celów seminarium – Moderator – Wiesław Czerniec - Prezes Polskiej Federacji Turystyki „GG”


10.25 – 10.55 Wykorzystanie nowych technologii w działaniach Polskiej Organizacji Turystycznej na rzecz promocji turystyki wiejskiej – Magdalena Ragus – Polska Organizacja Turystyczna


10.55 – 11.20 Agroturystyka w perspektywie ekonomii doświadczeń – dr Jan Zawadka – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie


11. 20 – 11.40 Wykorzystanie beaconów, aplikacji mobilnych do tworzenia i promocji oferty turystyki wiejskiej – przedstawiciele branży turystycznej


11.40 – 12.15 Dobre praktyki w zakresie kreowania produktu turystyki wiejskiej w woj. podlaskim i mazowieckim – przedstawiciele branży turystyki wiejskiej z województwa podlaskiego i mazowieckiego


12.15 – 12.30 Podsumowanie i zakończenie
12.30 Poczęstunek

Zgłoszenia udziału w seminarium przyjmowane są przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej ” Gospodarstwa Gościnne” - tel. 81 501 43 11, 666 361 423 ; e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23 listopada 2017 r.


Wszystkie ważne informacje dotyczące Targów i uczestnictwa znaleźć można na stronie www: ttwarsaw.pl

 

 

 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com