^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

II Ogólnopolska Konferencja Hodowlano-Weterynaryjna Szkół Rolniczych pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

15

Informujemy o drugiej edycji Ogólnopolskiej Konferencji Hodowlano-Weterynaryjnej Szkół Rolniczych, która odbędzie w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim (ul. Morcinka 9, 42-620 Nakło Śląskie).W dniu  24 lutego 2023 od godziny 9.00 do godziny 19.00

Celem konferencji ma byc zapoznanie uczestników z najnowszą wiedzą na temat hodowli i żywienia bydła mlecznego oraz hodowli rodzimych ras koni oraz opieki weterynaryjnej w stadninach, współpraca szkół i instytucji, kształcących techników weterynarii i techników hodowli koni oraz techników rolników. Konferencja będzie składała się z wykładów o tematyce hodowlanej, weterynaryjnej i prawnej. 

Program konferencji:


09:00
- zakwaterowanie w bursie przyszkolnej w Nakle Śląskim lub pokojach gościnnych "Koral" w Miasteczku Śląskim


10:30 - rozpoczęcie Konferencji


11:00 – 12:30 - prof. dr hab. inż. Zygmunt Kowalski, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie „Wyzwania dotyczące żywienia i hodowli krów mlecznych w Polsce”.

12:30 – 13:30 - Waldemar Krzymowski – doradca ogólny PFHBiPM „MASTITIS przyczyny i profilaktyka”.


14:30 – 15:30 – dr inż. Zenon Podstawski, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie „Wybrane aspekty z pobierania i obróbki nasienia ogierów”.

15:30 - 17:00 - lek. wet. Aleksandra Matusz-Łukawska, ,,Globalwet” „Mój koń sportowiec – przeglądy weterynaryjne koni sportowych”.

17:30 - 18:00 - serwis kawowy

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com