^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań pt. "AGRO AKADEMIA". Organizowana pod hasłem "Cena jutra"

Logo Agro Akademia 002

 

Baner 950 x 200 Agro Akademia 2022 002

Od kilku lat realizujemy dla Banku BNP Paribas cykl bezpłatnych merytorycznych spotkań pod nazwą AGRO AKADEMIA. W tym roku będzie to 6. edycja wydarzenia, dedykowanego odbiorcom z segmentu agro, organizowana pod hasłem „Cena jutra”. W ramach tej edycji są zaplanowane dwa spotkania, pierwsze z nich odbędzie się w formule on-line 22 lutego 2022 r.

Agro Akademia to okazja do poszerzenia przez rolników i przetwórców fachowej wiedzy. Dlatego z każdym rokiem spotkania cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Uczestnicy doceniają m.in. wybór ciekawych, aktualnych dla branży tematów, możliwość uzyskania rzetelnej wiedzy od prelegentów, uznanych specjalistów - zarówno teoretyków, jak i praktyków w danej dziedzinie oraz analityków bankowych. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a uczestnicy chętnie dzielą się zaproszeniami z zaprzyjażnionymi przedsiębiorcami.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę http://www.agroakademia.com.pl/, gdzie znajduje się również formularz zgłoszenia udziału w AGRO AKADEMII.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com