^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FILMOWEGO PN.: „ŚWIAT SIĘ KRĘCI WOKÓŁ WSI”

Logotyp do ogłoszenia na stronę internetową Konkursu 1 002 002

Grafika 1 rozstrzygnięcie Konkursu 002

Zakończył się ogólnopolski Konkurs filmowy pn.: „Świat się kręci wokół wsi”. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznał nagrody i wyróżnienia pracom konkursowym, które zajęły miejsca I-V w rankingu zgłoszeń dla kategorii I. Szczegółowe informacje dotyczące wyników rozstrzygnięcia Konkursu można znaleźć na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
https://www.gov.pl/web/rolnictwo/konkurs-filmowy-swiat-sie-kreci-wokol-wsi-rozstrzygniety
https://www.gov.pl/web/rolnictwo/konkurs-filmowy-swiat-sie-kreci-wokol-wsi-rozstrzygniety2
W kategorii II Konkurs nie został rozstrzygnięty, gdyż wpłynęło zbyt mało prac. Uniemożliwia to stworzenie rankingu prac zgodnie z § 9 ust. 5 Konkursu i wybór najlepszej pracy konkursowej.
28 grudnia 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień finansowych. Zwycięzcą Konkursu został Michał Nowak (Jodłowa w woj. podkarpackim), uczeń Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku. Nagrody za zajęcie II i III miejsca w Konkursie otrzymali odpowiednio Mateusz Kucharczyk (Pniewo w woj. mazowieckim) i Karolina Wilczewska (Kossaki w woj. podlaskim). Wyróżnienia otrzymali Tymoteusz Szarlej (Harkabuz w woj. małopolskim) i Paweł Czarnecki (Nowinka w woj. podlaskim).
Informację o podsumowaniu Konkursu oraz zdjęcia z uroczystego wręczenia nagród i wyróżnień można znaleźć na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
https://www.gov.pl/web/rolnictwo/podsumowanie-konkursu-swiat-sie-kreci-wokol-wsi
Nagrodzone filmy można obejrzeć na kanale YouTube Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce Konkurs „Świat się kręci wokół wsi”.
https://www.youtube.com/watch?v=68DCtEjpqTk&list=PLA84fARUa_pTIHym2LP0QMprRS3tTnWlX

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com