^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

POKAZY MISTRZÓW POLA

Grafika do artykułu Mistrzowie Pola

Baner na stronę Mistrzowie Pola 1170x600 002

Już 10 września 2021 r. odbędzie się pierwsze w Polsce polowe wydarzenie–demonstracja maszyn rolniczych stosowanych do uprawy gleby oraz poletek demonstracyjnych z kukurydzą na ziarno. Pokazy będą miały miejsce na gospodarstwie Przedsiębiorstwa Rolnego Długie Stare (woj. wielkopolskie).

Wydarzenie będzie okazją do bezpiecznych spotkań z rolnikami z całego kraju. To pierwsza taka demonstracja skupiająca wszystkie maszyny do uprawy ziemi w jednym miejscu! Odbędą się również prezentacje odmian kukurydzy na ziarno z zastosowaniem systemu ochrony roślin oraz nawożenia od Sumi Agro, firmy Napena, Corteva (Pioneer), Bayer (Dekalb) oraz Florahumus.

Demonstracja obejmie 7 stref:

I – pługi i agregaty do głębokiej uprawy;
ІІ – siewniki i agregaty do uprawy pasowej;
III – opryskiwacze i rozrzutniki;
IV – brony i kultywatory;
V – kombajny, przystawki, przyczepy przeładunkowe do zboża, ciężarówki do przewozu zboża i mulczery;
VI – hybrydy kukurydzy na ziarno;
VII – powierzchnia wystawiennicza i jazda testowa off road.

Jak podkreśla organizator – InConventus Group Sp. z o.o., pokazy mają na celu promowanie także zielonej gospodarki – kwestii obecnie niezwykle istotnej.

Oprócz części polowej, która będzie zorganizowana na polu Długie Stare Sp. z o.o. w okolicach Leszna, odbędzie się dodatkowa część wirtualna poprzez agro platformę edukacyjną AgriMasterClass.com

AgriMasterClass to platforma edukacyjna, gdzie eksperci oraz firmy z branży rolniczej publikują profesjonalne szkolenia i nawiązują kontakt z setkami uczestników. Z kolei Pokazy Mistrzów Pola dają gwarancję wygodnej formy spotkań na żywo, aby móc zaprezentować produkty i technologie.

Wydarzenie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym poprzez zapewnioną przestrzeń i dezynfekcję oraz obowiązkową rejestrację uczestników. Przypominamy o obowiązkowym zasłanianiu ust i nosa. Liczba uczestników ograniczona do 150 osób.

Zapraszamy do obowiązkowej rejestracji: https://field-champs.com/

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com