^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

XXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „ROLNIK FARMER ROKU”

Szanowni Państwo! W imieniu organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu „ROLNIK FARMER ROKU” mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVIII edycji Konkursu. Konkurs od lat objęty jest patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Rektora Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy.
Liczymy, że wzorem lat ubiegłych skorzystacie Państwo z naszego zaproszenia. Prosimy o zgłoszenie kandydatów do tytułu „ROLNIK-FARMER ROKU” w oparciu o załączoną ankietę w terminie do 18 czerwca 2021roku, którą prosimy przesłać pod adres Stowarzyszenia -pocztą zwykłą lub elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Jednocześnie prosimy o przesłanie pełnej informacji o Konkursie wraz z ankietami do podległych Państwu jednostek terenowych.

Informacje o Konkursie, ankieta zgłoszeniowa oraz Wydawnictwo Okolicznościowe i zdjęcia z Gali Finałowej znajdują się na stronie internatowej Stowarzyszania www.farmer-roku.pl.

Zgodnie z regulaminem Konkursu można zgłaszać ponownie rolników, którzy brali udział w minionych edycjach, jednakże nie uzyskali najwyższego tytułu tj. laureata konkursu. Prosimy o szczególne podkreślenie danych promujących osiągnięcia w stosunku do poprzedniego zgłoszenia.

Uroczyste rozstrzygnięcie XXVIII edycji Konkursu zaplanowane na początek lutego 2022 r.

Ankieta XXVIII edycja str. 1 https://farmer-roku.pl/wp-content/uploads/2021/04/Ankieta-XXVIII-edycja-str-1.doc

Ankieta XXVIII edycja bez str. 1 https://farmer-roku.pl/wp-content/uploads/2021/04/Ankieta-XXVIII-bez-str.1.doc

Regulamin konkursu XXVIII edycja https://farmer-roku.pl/wp-content/uploads/2021/04/Regulamin-konkursu-XXVIII-edycja.doc

Harmonogram XXVIII edycji https://farmer-roku.pl/wp-content/uploads/2021/04/Harmonogram-XXVIII-edycji.doc

UWAGA!
W związku z pandemią „koronawirusa” harmonogram organizacji XXVIII edycji może ulec zmianie. Jednocześnie informujemy, że wciąż nie możemy zorganizować uroczystego zakończenie XXVII edycji konkursu. Nadal uwarunkowane jest to obostrzeniami związanymi z pandemią.

XXVIII EDYCJA M 1

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com