^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

XXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „ROLNIK FARMER ROKU”

Szanowni Państwo! W imieniu organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu „ROLNIK FARMER ROKU” mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVIII edycji Konkursu. Konkurs od lat objęty jest patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Rektora Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy.
Liczymy, że wzorem lat ubiegłych skorzystacie Państwo z naszego zaproszenia. Prosimy o zgłoszenie kandydatów do tytułu „ROLNIK-FARMER ROKU” w oparciu o załączoną ankietę w terminie do 18 czerwca 2021roku, którą prosimy przesłać pod adres Stowarzyszenia -pocztą zwykłą lub elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Jednocześnie prosimy o przesłanie pełnej informacji o Konkursie wraz z ankietami do podległych Państwu jednostek terenowych.

Informacje o Konkursie, ankieta zgłoszeniowa oraz Wydawnictwo Okolicznościowe i zdjęcia z Gali Finałowej znajdują się na stronie internatowej Stowarzyszania www.farmer-roku.pl.

Zgodnie z regulaminem Konkursu można zgłaszać ponownie rolników, którzy brali udział w minionych edycjach, jednakże nie uzyskali najwyższego tytułu tj. laureata konkursu. Prosimy o szczególne podkreślenie danych promujących osiągnięcia w stosunku do poprzedniego zgłoszenia.

Uroczyste rozstrzygnięcie XXVIII edycji Konkursu zaplanowane na początek lutego 2022 r.

Ankieta XXVIII edycja str. 1 https://farmer-roku.pl/wp-content/uploads/2021/04/Ankieta-XXVIII-edycja-str-1.doc

Ankieta XXVIII edycja bez str. 1 https://farmer-roku.pl/wp-content/uploads/2021/04/Ankieta-XXVIII-bez-str.1.doc

Regulamin konkursu XXVIII edycja https://farmer-roku.pl/wp-content/uploads/2021/04/Regulamin-konkursu-XXVIII-edycja.doc

Harmonogram XXVIII edycji https://farmer-roku.pl/wp-content/uploads/2021/04/Harmonogram-XXVIII-edycji.doc

UWAGA!
W związku z pandemią „koronawirusa” harmonogram organizacji XXVIII edycji może ulec zmianie. Jednocześnie informujemy, że wciąż nie możemy zorganizować uroczystego zakończenie XXVII edycji konkursu. Nadal uwarunkowane jest to obostrzeniami związanymi z pandemią.

XXVIII EDYCJA M 1

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com