^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Usługi doradcze w ramach PROW są bezpłatne dla rolnika !!!

04

W związku z otrzymaną informacją o rozsyłaniu do doradców rolniczych ofert współpracy w ramach działania zatytułowanego „Wsparcie dla korzystających z usług doradczych” Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przestrzega przed podejmowaniem współpracy i podpisywaniem umów przez doradców zatrudnionych w ODR-ach. Inicjatywa ta nie jest w żaden sposób związana z Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 i wygląda na próbę podszycia się pod PROW i skorzystania z jego rozpoznawalnej nazwy.
Usługi doradcze w ramach PROW są bezpłatne dla rolnika i nie mogą być powiązane z innymi zobowiązaniami, np. opłatą z korzystania z portalu, jak przewidziano w załączonej umowie. Ponadto, współpraca i podpisanie umowy przez doradcę byłoby prowadzeniem działalności konkurencyjnej w stosunku do ODR.
Wydaje się, że pod pozorem złożenia oferty w związku z ogłoszeniem przez ARiMR przetargu na świadczenie usług doradczych w ramach działania M.02 PROW, ktoś próbuje naciągnąć zarówno doradców rolniczych, jak i rolników, wciągając ich w bardzo niejasną „współpracę”.

Przestrzegamy przed Umową współpracy: 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com