^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Kampania promująca zdrową żywność "Cudze chwalicie, swoje poznajcie" - polskiebazarek.pl

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Jednostkami Doradztwa Rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą "Cudze chwalicie, swoje poznajcie", która promuje polskiebazarek.pl.

Platforma ogłoszeniowa polskiebazarek.pl pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami. Można na niej bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży i promocji swoich produktów. Szczególnie wartym podkreślenia jest fakt, że dzięki takiemu działaniu konsument płaci dokładnie tyle, ile proponuje rolnik - nie ma marży pobieranej przez pośredników.

Polskiebazarek.pl jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów. Jest realizacją polityki rozwoju rynków rolnych i promocji bezpośredniego dostępu do żywności wysokiej jakości.

Obecnie Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi promuje polskiebazarek.pl w radiu i telewizji. W celu jak najszerszego dotarcia, zarówno do producentów jak i konsumentów został przygotowany również plakat promocyjny.

Z całą pewnością jest to działanie, które przyniesie korzyści dla lokalnych producentów rolnych, jak i konsumentów, czyli dla nas wszystkich.

csm PLAKAT A3 polskiebazarek 1 ab4b2e307a

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com