^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zaproszenie na DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO pod hasłem „Organizacja gospodarstwa rolnego przyjaznego dla środowiska”

2019 11 06 mini

Celem konferencji jest prezentacja innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony środowiska i doświadczeń z ich wdrażania w gospodarstwach rolnych z uwzględnieniem najnowszych trendów w takich obszarach jak: innowacyjne technologie i systemy precyzyjnego nawożenia ograniczające odpływ azotu ze źródeł rolniczych do wód gruntowych, metody zarządzania stadem bydła przyjazne dla środowiska, innowacje w rolniczej produkcji ekologicznej.

Uzupełnieniem obrad plenarnych będą prezentacje trzech gospodarstw rolnych prowadzących produkcję w systemie konwencjonalnym i ekologicznym. Prezentowane zastosowania innowacyjne w gospodarstwach przyczynią się do pozytywnego oddziaływania na środowisko. Poszukiwanie rozwiązań korzystnie wpływających na środowisko musi gwarantować poprawę kondycji ekonomicznej, zwiększenie konkurencyjności i rentowności gospodarstw rolnych.

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie będzie decydowała kolejność przesłania zgłoszenia. Kartę zgłoszenia należy przesłać do 30 października 2019 roku pocztą lub e-mailem na adres:

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udzielają:

Piotr Kujawa, tel. 61 863 04 29, 502 184 324, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Pabich, tel. 61 823 20 81 wew. 118, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie wraz z Kartą zgłoszenia i Programem konferencji [1],[2]

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com