^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Targi AGRO-TECH w Minikowie

 

minikowo1

 

minikowo

 

 

 

2-3 lipca 2016 r.

Zaproszenie na Targi AGRO-TECH w Minikowie

         W pierwszą sobotę i niedzielę lipca w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie odbędą się Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH oraz Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego. Targi AGRO-TECH - to największa, regionalna wystawa rolnicza w Polsce Północnej specjalizująca się w technice rolniczej (ponad 100 wystawców). Ogółem swój udział zadeklarowało prawie 400 wystawców, w tym 50-60 hodowców bydła.

Hitem tegorocznych targów i wystawy hodowlanej będzie zautomatyzowana obora dla 40 krów z robotem udojowym i stołem paszowym o powierzchni 1000 m2.

Tu każdego dnia odbywać się będą pokazy i krótkie konferencje, na które już dziś zapraszamy hodowców i producentów mleka z całej Polski. Będzie to jedyny taki pokaz w Polsce i Europie Środkowej. W ubiegłym roku podobna obora była pokazana na targach rolniczych w Irlandii.

Ponadto zorganizowane będzie Centrum Hodowli i Nasiennictwa z unikalną w skali kraju kolekcją roślin uprawnych. Oprócz maszyn na wystawie atrakcją będą też pokazy pracy ciągników i maszyn rolniczych, które odbywają się w niezwykle wymagającym terenie zwanym „górą prawdy”. W tym roku dominować będą maszyny uprawowe w technologii strip-till.

Podobnie jak w latach ubiegłych ważnym elementem targów będzie zintegrowane stoisko informacyjno-promocyjne Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z podległymi agencjami rolnymi.

Zapraszamy do Minikowa 2-3 lipca 2016 r.

Więcej informacji na stronie www.agrotech.kpodr.pl lub pod numerem telefonu 52 386 72 25.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com