^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Wyjazd studyjny na Targi Sadowniczo-Warzywnicze do Kielc

fde

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja realizowana przez Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

Zaproszenie


Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, Oddział Mikołów zaprasza rolników, producentów rolnych upraw jagodowych, osoby planujące rozpoczęcie uprawę roślin jagodowych oraz osoby zainteresowane wdrażaniem innowacji na terenach wiejskich z woj. śląskiego na 1-dniowy wyjazd studyjny na Targi Sadowniczo Warzywnicze do Kielc (TSW) 2023 nt.:
„Aktualne wyzwania w nowoczesnych technologiach uprawy roślin jagodowych”

Operacja realizowana w zakresie Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i na Obszarach Wiejskich (SIR), Plan operacyjny 2022-2023.

Celem operacji jest poznanie nowych trendów i innowacji w uprawie roślin jagodowych prezentowanych na Targach Sadowniczo-Warzywniczych, promowanie dobrych praktyk i innowacji stosowanych w uprawie roślin jagodowych, nawiązanie kontaktów oraz wymiana informacji i doświadczeń między podmiotami zaangażowanymi w rozwój rolnictwa, w tym uprawę jagodowych.

Termin wyjazdu: 19 stycznia 2023 r. (czwartek)

  • Miejsce odjazdu i godzina odjazdu:
    • Zbiórka o godz. 5:45
    • Wyjazd o godz. 6:00 spod budynku Hotelu AGRO ul. Gliwicka 85 43-190 Mikołów

Miejsce i planowana godzina przyjazdu autokaru:
Ok. 20:00 pod siedzibę ŚODR O./Mikołów ul. Gliwicka 85; 43-190 Mikołów
Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Uczestnikami wyjazdu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie z obszaru województwa śląskiego.
W ramach wyjazdu Organizator zapewnia transport oraz wyżywienie.

Program konferencji TSW 2023 Kielce w dniu 19.01.2023 dostępny jest na stronie internetowej Targów TSW 2023 Kielce pod adresem: https://tsw.pl/konferencje-tsw-2023 (czwartek 19.01.2023 r.)

Osoba do kontaktów w sprawie rekrutacji na konferencję:

Pani Karina Krasoń tel. +48 509 681 473 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator konferencji:
Pan Tomasz Mrowiec (ŚODR O. Mikołów) tel.+48 884 642 174; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pani Karina Krasoń (ŚODR O. Mikołów) tel. +48 509 681 473; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Chcesz zostać Partnerem KSOW – zarejestruj się na stronie www.ksow.pl

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com