^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Wyjazd studyjny na Targi Sadowniczo-Warzywnicze do Kielc

fde

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja realizowana przez Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

Zaproszenie


Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, Oddział Mikołów zaprasza rolników, producentów rolnych upraw jagodowych, osoby planujące rozpoczęcie uprawę roślin jagodowych oraz osoby zainteresowane wdrażaniem innowacji na terenach wiejskich z woj. śląskiego na 1-dniowy wyjazd studyjny na Targi Sadowniczo Warzywnicze do Kielc (TSW) 2023 nt.:
„Aktualne wyzwania w nowoczesnych technologiach uprawy roślin jagodowych”

Operacja realizowana w zakresie Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i na Obszarach Wiejskich (SIR), Plan operacyjny 2022-2023.

Celem operacji jest poznanie nowych trendów i innowacji w uprawie roślin jagodowych prezentowanych na Targach Sadowniczo-Warzywniczych, promowanie dobrych praktyk i innowacji stosowanych w uprawie roślin jagodowych, nawiązanie kontaktów oraz wymiana informacji i doświadczeń między podmiotami zaangażowanymi w rozwój rolnictwa, w tym uprawę jagodowych.

Termin wyjazdu: 19 stycznia 2023 r. (czwartek)

  • Miejsce odjazdu i godzina odjazdu:
    • Zbiórka o godz. 5:45
    • Wyjazd o godz. 6:00 spod budynku Hotelu AGRO ul. Gliwicka 85 43-190 Mikołów

Miejsce i planowana godzina przyjazdu autokaru:
Ok. 20:00 pod siedzibę ŚODR O./Mikołów ul. Gliwicka 85; 43-190 Mikołów
Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Uczestnikami wyjazdu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie z obszaru województwa śląskiego.
W ramach wyjazdu Organizator zapewnia transport oraz wyżywienie.

Program konferencji TSW 2023 Kielce w dniu 19.01.2023 dostępny jest na stronie internetowej Targów TSW 2023 Kielce pod adresem: https://tsw.pl/konferencje-tsw-2023 (czwartek 19.01.2023 r.)

Osoba do kontaktów w sprawie rekrutacji na konferencję:

Pani Karina Krasoń tel. +48 509 681 473 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator konferencji:
Pan Tomasz Mrowiec (ŚODR O. Mikołów) tel.+48 884 642 174; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pani Karina Krasoń (ŚODR O. Mikołów) tel. +48 509 681 473; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Chcesz zostać Partnerem KSOW – zarejestruj się na stronie www.ksow.pl

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com