^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zakładanie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi od 0 do 6 lat - zapraszamy na szkolenie

Dział Przedsiębiorczości, Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki proponuje przeprowadzenie szkolenia pn. „Przedsiębiorczość na obszarach wiejskich - zakładanie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi od 0 do 6 lat ".

 

5 dzieci

 

Celem szkolenia jest przekazanie informacji związanych z zakładaniem i prowadzeniem przedszkoli i innych form opieki przedszkolnej oraz instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 (takich jak: żłobki, kluby dziecięce, dzienny opiekun), jak również wskazanie możliwości finansowania tworzenia i prowadzenia tych instytucji na obszarach wiejskich.

 

Tematyka szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
1. Jak założyć żłobek i klub dziecięcy na wsi?
2. Dzienny opiekun - alternatywa dla żłobków i klubów dziecięcych.
3. Przedszkola i inne formy opieki przedszkolnej na obszarach wiejskich.
4. Możliwości finansowania opieki nad dziećmi z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego 2014-2020, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, resortowego programu MALUCH 2015.

 

Szkolenie dedykowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich zainteresowanych tworzeniem i prowadzeniem w/w form opieki nad dziećmi do 6 roku życia.  Uczestnikom szkolenia zapewniamy bezpłatną opiekę merytoryczną oraz materiały szkoleniowe. W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie sali szkoleniowej. Zaznaczamy, że szkolenie może odbyć się dla grupy min. 10 osób.

 

Termin szkolenia: luty i marzec 2015r.

 

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu prosimy przesyłać drogą mailową lub telefonicznie do 12.02.2015r.

 

Rekrutacja/ informacje na temat szkolenia pod numerem telefonu 34 377 01 19 lub mailowo:

Katarzyna Suchańska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Renata Rosiek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com