^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

KONKURS MY I RYBY

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych do udziału  we wznowionym ogólnopolskim konkursie pn.

„My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas"

Termin nadsyłania prac zostaje przesunięty do dnia 21 lutego 2022 roku.

Tematem Konkursu jest wykonanie plakatu przedstawiającego przykłady zmian, które nastąpiły dzięki projektom współfinansowanym ze środków  Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, realizowanym w ramach PO RYBY 2014-2020.

Konkurs ma przysłużyć się upowszechnianiu wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców – o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce. Tematyka konkursu kieruje uwagę dzieci  na zmiany, jakie nastąpiły w Polsce dzięki środkom z Unii Europejskiej oraz promuje Program Operacyjny "Rybactwo i Morze"

Regulamin konkursu oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce:  Informacja i promocja Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” : (https://www.gov.pl/web/rolnictwo/my-i-ryby). 

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

baney RYBYkonkurs1600x1600 FB INs 21.02.2022 czerwony

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com