^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

"Pociąg do przedsiębiorczości"

plakat_PDP.jpg

     Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, zaprasza młode, przedsiębiorcze osoby do udziału w wydarzeniu pn. „Pociąg do Przedsiębiorczości”.
Dnia 15 września br. odjedzie pociąg z Głównego Dworca PKP w Katowicach do Sejmu RP. Jest to jednocześnie wydarzenie zapowiadające IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach oraz wręczenie Premierowi RP Manifestu Młodych Przedsiębiorców podczas inauguracji wydarzenia w dniu 22 września.
     Pociąg do Przedsiębiorczości to wydarzenie skierowane do Młodych Przedsiębiorców i jest wspólną inicjatywą Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Podczas podróży do Warszawy uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawych wykładów, wziąć udział w warsztatach dotyczących e-marketingu a także spotkać osoby, które tak, jak i one są przedsiębiorcze, innowacyjne i chcą odnieść sukces w biznesie. Do udziału zaproszono wyjątkowych gości, wśród których znaleźli się między innymi: prof. Jerzy Buzek Poseł do Parlamentu Europejskiego, dr Janusz Steinhoff Prezes Krajowej Izby Gospodarczej oraz pan Kamil Durczok redaktor naczelny Faktów w telewizji TVN. Wszyscy uczestnicy wyjazdu wezmą udział w debacie, w Sali Kolumnowej w Sejmie RP pt. "Młodzi Przedsiębiorcy bez granic".
    Wydarzenie w Sejmie będzie również okazją do przedstawienia oczekiwań Młodych Przedsiębiorców oraz założeń przygotowanego "Manifestu Młodych Przedsiębiorców", którego pełna treść zostanie przekazana na ręce Rządu RP podczas IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, który odbędzie się w dniach 22-25 września 2014 r. w Katowicach.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w „Pociągu do Przedsiębiorczości” zapraszamy na stronę internetową projektu www.wsb.edu.pl/pociag gdzie znajdują się szczegółowe informacje oraz warunki uczestnictwa w wyjeździe. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz status bycia Młodym Przedsiębiorcą. Partnerem projektu jest PKP Intercity.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com