^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zagroda 3 Siostry

Zagroda 3 Siostry znajduje się w ogrodzie na prywatnej posesji w Rybniku-Kamieniu przy ulicy Jodłowej w pobliżu lasu oraz ośrodka rekreacyjno-sportowego. Jest to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi i stanowi (jak sama właścicielka zagrody Pani Martyna Fojcik podkreśla) swoisty azyl dla umieszczonych tam zwierząt. W zagrodzie można spotkać alpaki, kozy, owce, byczka, świnkę, psy, żółwie, kury, króliki, a nawet szopy. Zwierzęta tam są najważniejsze. Miejsce to poza mini zoo jest również świetnym placem zabaw, a dzieci mogą korzystać z wielu znajdujących się tam zabawek. Ogród jest pięknie udekorowany, a dekoracje zmieniają się w ciągu roku oraz w zależności od nadarzającej się okazji, np. jesienią w zagrodzie królują dynie. Obiekt ma wiele do zaoferowania:

- można zrobić dziecku urodziny czy ognisko,

- można wziąć alpaki na spacer,

- zwierzęta są bardzo przyjaźnie nastawione, wręcz domagają się głaskania, a przy okazji zakupu biletu odwiedzający otrzymują kubeczek z marchewką do karmienia, więc zwierzaki nie opuszczają nas prawie na krok,

- jesienią można zrobić klimatyczne zdjęcia z dyniami w tle oraz załapać się na pieczenie ziemniaków,

- organizowane są spotkania z Mikołajem, półkolonie letnie czy Dzień Dziecka, ale nie tylko – warto odwiedzić funpage Zagrody i być na bieżąco ze zbliżającymi się wydarzeniami.

W okolicy Zagrody są liczne ścieżki rowerowe, więc warto tutaj trafić przy okazji takowej wycieczki. Na odwiedziny tego miejsca najlepiej umówić się przez funpage, bądź telefonicznie, gdyż jest to jednak obiekt prywatny i godziny otwarcia oraz obłożenie mogą się zmieniać. Poza tym Zagrodę bardzo upodobały sobie przedszkola oraz szkoły i często można tutaj trafić na jakąś grupę.

Zagroda 3 Siostry to miejsce godne polecenia. Szczególnie jeśli ma się w domu małe dzieci. Można tutaj złapać kontakt z naturą, wyciszyć się i zapomnieć, że mieszka się w blokowisku w centrum dużego miasta.

Funpage Zagrody:

https://www.facebook.com/p/Zagroda_3siostry-100063509713180/

Tekst oraz zdjęcia:

Magda Marcisz

IMG 20230812 WA0000

IMG 20230812 WA0001

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com