^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

„Innowacyjne rozwiązania technologiczne w chowie i hodowli bydła mlecznego szansą podniesienia konkurencyjności gospodarstw rolnych w dobie pandemii i zagrożeń COVID – 19” – zaproszenie na konferencję i wyjazd studyjny.

loga zaproszenie wyjazd studyjny

Zaproszenie

ŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W CZĘSTOCHOWIE, ODDZIAŁ W MIKOŁOWIE

ZAPRASZA

HODOWCÓW I PRODUCENTÓW BYDŁA MLECZNEGO, PRZEDSTAWICIELI JEDNOSTEK DORADZTWA ROLNICZEGO, MIESZKAŃCÓW OBSZARÓW WIEJSKICH

I ZAINTERESOWANYCH INNOWACJAMI W ROLNICTWIE

NA KONFERENCJĘ I WYJAZD STUDYJNY

„Innowacyjne rozwiązania technologiczne w chowie i hodowli bydła mlecznego, szansą podniesienia konkurencyjności gospodarstw rolnych w dobie pandemii i zagrożeń COVID – 19”

 KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 26-28 listopada 2021 r.

Uchodzący w Europie za najnowocześniejszy, polski przemysł mleczarski wymaga większej ilości bardzo dobrego surowca, który pozwalałby na lepszą konkurencję polskich wyrobów mleczarskich nie tylko na rynkach europejskich, ale i na całym świecie. Operacja poprzez swoje działania informacyjno-edukacyjne pozwoli na innowacyjne rozwiązania w zakresie chowu i hodowli bydła mlecznego i zdrowotności krów. Nowoczesny chów bydła mlecznego powinien uwzględniać bardzo dużo czynników, takich jak zapewnienie odpowiedniej jakości paszy, zbilansowanych dawek pokarmowych, prawidłowego zorganizowania i pozyskiwania mleka oraz zwiększoną opiekę weterynaryjną. To najbardziej istotne zagadnienia, z którymi zapoznają się uczestnicy w czasie realizacji operacji i które mogą wdrożyć we własnych gospodarstwach. Realizacja operacji pozwoli na działania informacyjno-aktywizujące  w rolnictwie i na obszarach wiejskich w zakresie działania Współpraca oraz ich implementację na teren województwa śląskiego i  zaznajomienie uczestników z możliwościami finansowania innowacyjnych rozwiązań w sektorze hodowli i chowu bydła mlecznego na drodze działania "Współpraca".

W programie :

  • Wykłady na wysokim poziomie merytorycznym prowadzone przez kadrę Instytutu Zootechniki w Balicach i wybitnych specjalistów z branży
  • Zwiedzanie najlepszych gospodarstw o profilu mlecznym w Wielkopolsce
  • Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie

Początek konferencji i wyjazdu:

26 listopada /piątek/ o godzinie 10.00 sala restauracyjna Hotelu AGRO ŚODR O/Mikołów ul. Gliwicka 85 (po konferencji wyjazd do Wielkopolski)

Udział w konferencji i wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zgłoszenia i kontakt:                                                                                             

Magdalena Nieszporek tel. 509680463 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adam Walasek tel.500012164 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marek Handydraj tel. 669167876 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W załączeniu do pobrania formularz zgłoszeniowy i ramowy program konferencji oraz wyjazdu studyjneg:    

Formularz zgłoszeniowy

Ramowy program konferencji i wyjazdu studyjnego

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com