^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Jarmark Adwentowy w Toszku

toszek plakat jarmark 2015 RGB

 

 

12 grudnia już po raz szósty zostanie zorganizowany Toszecki Jarmark Adwentowy, który umiejscowiony będzie w uliczkach przyległych do zabytkowego toszeckiego rynku.
Stylowe kramy z nietuzinkowym rękodziełem zostaną postawione w zaułkach uliczek, po to by stworzyć urokliwą i niepowtarzalną atmosferę. W tym roku dla odwiedzających będą przygotowane lokalne świąteczne pyszności, m.in. serwowane na gorąco jabłka nadziewane czekoladą i bakaliami oraz wyśmienity toszecki grzaniec podawany w ceramicznych stylizowanych kubkach. Rękodzielnicy przygotują oryginalne wyroby – idealne jako świąteczne upominki lub elementy dekoracyjne. Atrakcją dla dzieci będzie udostępniona bezpłatnie wiedeńska karuzela, a także wspólne dekorowanie pierników ze śląskim kucharzem Remigiuszem Rączką. Na scenie ustawionej w centralnym punkcie jarmarku zaprezentują się artyści sceny śląskiej, jak i zespoły lokalne. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół Universe.
Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Toszka, przy wielkim zaangażowaniu lokalnie działających grup społecznych.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com