^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

SEMINARIUM PSZCZELARSKIE - Podsumowanie prac hodowlanych 2019 r. oraz optymalizacja prac w gospodarce pasiecznej, innowacyjne proekologiczne zagadnienia profilaktyki i bioasekuracji rodzin pszczelich.

PSZCZOŁA ARR

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Będzinie oraz Dział Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa Oddziału ŚODR w Mikołowie 

zapraszają , zainteresowanych pszczelarzy innowacjami branżowymi na seminarium

” Optymalizacja prac w gospodarce pasiecznej, innowacyjne proekologiczne zagadnienia profilaktyki i bioasekuracji rodzin pszczelich, podsumowanie prac hodowlanych w 2019 r. ”

Program seminarium : Gościem specjalnym, a zarazem wykładowcą będzie współpracujący z ŚODR w Częstochowie

Tomasz Stańczuk-Ciecierski „Doktor Kwasek” ,który jest znanym i szanowanym w branży niezależnym ekspertem prowadzącym fora dyskusyjne, pszczelarzem, dociekliwym badaczem, autorem ponad 600 filmów szkoleniowo-instruktarzowych, dla pszczelarzy z zkresu gospodarki pasiecznej, które ukazały się w internecie.

Wspólnie z ŚODR w Częstochowie prowadzi demonstracje dotyczące profilaktyki i bioasekuracji rodzin pszczelich oraz optymalizacji prac w gospodarce pasiecznej metodami proekologicznymi.

Seminarium pszczelarskie odbędzie się o godz.1600

w dniu 8-go STYCZNIA 2020 r. ul. Sienkiewicza 6 A

w budynku Centrum Aktywności Obywatelskiej

Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com