Biuletyn Informacji Publicznej
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa

Zaloguj

"Mistrzostwa Polski w Przełajach"

Zawodnicy wywodzący się z Klubu MGLKS "BŁĘKITNI" w Koziegłowach Jakub Musialik i Antoni Łuków wywalczyli medale Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym. Zawody odbyły się w miniony weekend w Zielonej Górze. Obaj zdobyli je w kategorii U-23 (Orlik). Musialik wywalczył srebrny, a Łuków brązowy.

Jakub Musialik to wychowanek MGLKS Błękitni Clarex Koziegłowy i mieszkaniec gminy Koziegłowy, reprezentujący obecnie barwy KK Tarnovia Tarnowo Podgórne. Antoni Łuków jest reprezentantem Błękitnych.

W kategorii Junior Oskar Maska uplasował się na 8. miejscu, Dawid Radkiewicz był 20., a Jan Łuków 29. (obaj Błękitni)). Mariusz Kowalczyk w kat. Masters III B zajął 4. miejsce.