^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zaproszenie na seminarium wyjazdowe

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zaprasza rolników, doradców, przetwórców rolno-spożywczych z terenu powiatu częstochowskiego, zainteresowanych wprowadzaniem innowacji do uprawy ziemniaków – w zakresie postępu biologicznego w odmianach ziemniaka oraz nowych rozwiązań technologicznych - do udziału w seminarium wyjazdowym p.t. „Ziemniak – integrowana uprawa, jakość i spożycie, promowanie innowacji w rolnictwie i produkcji żywności" do Kościerzyna koło Sieradza w dniu 17.09.2016 roku.

SIR LOGOtyp

Operacja realizowana jest w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego poniżej, i przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz kontakt z osobami z PZDR Częstochowa – Danuta Tomza – tel. 515275894, Beata Kulisa-Grabowska – tel. 515275891 .
Termin zgłoszeń upływa w dniu 14.09.2016 .

O przyjęciu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń i ostateczna decyzja organizatorów.

 

Formularz zgłoszeniowy

Program wyjazdu studyjnego

 

 

sir loga

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com