^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zaproszenie na seminarium wyjazdowe

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zaprasza rolników, doradców, przetwórców rolno-spożywczych z terenu powiatu częstochowskiego, zainteresowanych wprowadzaniem innowacji do uprawy ziemniaków – w zakresie postępu biologicznego w odmianach ziemniaka oraz nowych rozwiązań technologicznych - do udziału w seminarium wyjazdowym p.t. „Ziemniak – integrowana uprawa, jakość i spożycie, promowanie innowacji w rolnictwie i produkcji żywności" do Kościerzyna koło Sieradza w dniu 17.09.2016 roku.

SIR LOGOtyp

Operacja realizowana jest w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego poniżej, i przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz kontakt z osobami z PZDR Częstochowa – Danuta Tomza – tel. 515275894, Beata Kulisa-Grabowska – tel. 515275891 .
Termin zgłoszeń upływa w dniu 14.09.2016 .

O przyjęciu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń i ostateczna decyzja organizatorów.

 

Formularz zgłoszeniowy

Program wyjazdu studyjnego

 

 

sir loga

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com