^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
5
6
9
11
Data : piątek, 11 październik 2019
12
13
14
16
17
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31

GARDENIA 2015

DSCN0781W dniach 26-28 lutego br. rozpoczynają się w Poznaniu kolejne Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu – GARDENIA. Ma tu swoje spotkania i konferencje cała branża ogrodnicza, a lista wystawców z roku na rok się wydłuża. Ale to nie tylko spotkanie specjalistów: hodowców, projektantów czy producentów. To święto wszystkich miłośników ogrodów. Oferta wystawiennicza i kiermasze obejmują wszystko o czym zamarzyć może właściciel każdego ogrodu w Polsce. Zwiedzający targi mogą także wziąć udział w prelekcjach, spotkaniach czy pokazach florystycznych. Między innymi Diana Szczęsna z UW mówić będzie o Allelopatii, czyli dobrym i złym sąsiedztwie roślin, a zespół redakcyjny „Piękno & Pasje” zaprezentuje cykl wykładów związanych z ogrodami przydomowymi.

O randze imprezy mogą świadczyć patroni medialni (to praktycznie wszystkie czasopisma branżowe wydawane w Polsce) oraz lista wystawców.

Targom GARDENIA towarzyszą Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych „Special Days”

W związku z podziałem imprez na „dla branży” i „dla publiczności", wszystkim zainteresowanym – co, gdzie, kiedy - podajemy adres strony internetowej: www.gardenia.mtp.pl,

 

GARDENIA - to piękna, pełna kwiatów, kwitnących krzewów i kochających je ludzi impreza, przygotowująca nas do nadchodzącej wiosny.