^ Back to Top

Oferty Pracy - Archiwum

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko specjalisty ds. produkcji roślinnej

Opis stanowiska:

- Prowadzenie działalności doradczej, wdrożeniowej i szkoleniowej z zakresu roślin rolniczych.

- Udzielanie kompleksowego doradztwa w tematyce dostosowania gospodarstw do wymogów unijnych.

- Organizowanie i prowadzenie różnych form szkoleń, seminariów stacjonarnych i wyjazdowych na rzecz producentów rolnych.

- Popularyzowanie postępu w rolnictwie w publikacjach własnych ŚODR oraz w innych mediach.

- Prowadzenie doradztwa z zakresu produkcji roślinnej w gospodarstw rolnych.

- Współpraca i nawiązywanie kontaktów z instytucjami rolniczymi, uczelniami rolniczymi, jednostkami badawczo - rozwojowymi.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe - rolnicze

- Doświadczenie pracy w produkcji roślinnej

- Znajomość integrowanej produkcji rolniczej

- Znajomość środków ochrony roślin

- Umiejętność rozpoznawania chorób roślin, szkodników i chwastów

- Znajomość zasad wzajemnej zgodności oraz BHP w gospodarstwie rolnym

- Umiejętność przekazywania posiadanej wiedzy w formie szkoleń, warsztatów, kursów

Oferujemy:

- Pracę na pełen etat

- Dobre i stabilne warunki zatrudnienia.

- Możliwość rozwoju

Miejsce pracy:

ŚODR w Częstochowie

Ul. Wyszyńskiego 70/126

42-200 Częstochowa

lub listownie na adres:

ŚODR w Częstochowie, ul Wyszyńskiego 70/126 42-200 Częstochowa

Termin składania aplikacji do 31.12.2014 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie."