^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Dni Otwartych Drzwi Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Dni Otwartych Drzwi Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

29 i 30 czerwca 2019 r. w Mikołowie po raz 40 odbędą się Dni Otwartych Drzwi ŚODR

DOD baner na strone 2019s

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zaprasza przedstawicieli producentów i dealerów maszyn i urządzeń rolniczych oraz producentów środków do produkcji rolnej, ogrodników i szkółkarzy, pszczelarzy i producentów sprzętu pasiecznego, producentów wyrobów regionalnych i rękodzielników do udziału w tegorocznej wystawie maszyn i kiermaszach. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z zaproszenia do udziału w tegorocznych Dniach Otwartych Drzwi. Warunkiem uczestnictwa w DOD jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora. Zgłoszenie należy przesłać do 31.05.2019 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem DOD. Karta zgłoszenia i regulamin w załączeniu.

Jak co roku zamierzamy wydać „Dodatek reklamowy Śląskich Aktualności Rolniczych” zawierający Katalog Wystawców i zlecone reklamy Wystawców. Wydawnictwo to będzie rozprowadzane bezpłatnie w trakcie trwania wydarzenia. Zlecenie zamieszczenia reklamy i cennik reklam zamieszczono poniżej.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegów w hotelu „AGRO” na terenie Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją hotelu „AGRO” - tel. 32 226 14 92.

Serdecznie zapraszamy!

Karta zgloszenia DOD 2019

Regulamin DOD 2019

Cennik reklam w dodatku

Zlecenie reklamy DOD 2019