^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Projekty KSOW

KAMPANIA EDUKACYJNA UKIERUNKOWANA NA POPRAWĘ BIORÓŻNORODNOŚCI - ROŚLINY ZIELARSKIE

Zarząd Powiatu Częstochowskiego ogłosił nabór uczestników do „Kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności”.

Kampania jest skierowana do mieszkańców powiatu częstochowskiego, a jej program przewiduje cykl konferencji na temat roślin miododajnych. W 2017 r. kampania dotyczyła krzewów jagodowych. W bieżącym roku rozpoczyna się jej drugi etap. Tym razem celem kampanii jest promowanie uprawy roślin zielarskich jako bazy pożytkowej. Kampania zostanie przygotowana dla ok. 320 osób (po 20 osób z każdej gminy powiatu częstochowskiego).

Każda z konferencji zakończy się testem zdobytej wiedzy. Uczestnicy kampanii, którzy prawidłowo wypełnią test, zostaną nagrodzeni zestawem sadzonek roślin zielarskich miodo- i pyłkodajnych. Dodatkowo przewidziane są 3 główne nagrody dla uczestników, którzy wykażą się najlepszą wiedzą. Z uwagi na terminy agrotechniczne sadzonki będą przekazywane uczestnikom kampanii na wiosnę 2019 r.

Osoby zainteresowane udziałem w kampanii mogą przesyłać zgłoszenia do 5 grudnia 2018 r. pocztą na adres Starostwo Powiatowe w Częstochowie, ul. Sobieskiego 9 , 42-200 Częstochowa lub e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba uczestników jest ograniczona do 20 osób z danej gminy, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione telefonicznie bądź e-mailowo. O terminie konferencji Starostwo Powiatowe w Częstochowie poinformuje w późniejszym czasie.

Regulamin kampanii oraz formularz uczestnictwa znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego w Częstochowie.

Źródło: www.czestochowa.powiat.pl

 

basil diet food 40720

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com