^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Projekty KSOW

Nabór uczestników na wyjazd studyjny do Skandynawii

skandynawiA LOGO

 

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie ogłasza nabór uczestników na wyjazd studyjny do Skandynawii organizowany w dniach 03-10 listopada 2015 roku.

Wyjazd studyjny jest organizowany w ramach projektu „Przykłady nowoczesnych działań krajów nadbałtyckich w zakresie przedsiębiorczości, inspiracją dla innowacyjnego myślenia i działania młodzieży”.

 

Celem wyjazdu będzie podniesienie wiedzy i wymiana doświadczeń uczestników w zakresie innowacyjnych projektów dotyczących rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz w zakresie promocji dziedzictwa kulturowego i kulinarnego wsi, kultywowania tradycji w krajach nadbałtyckich.

Organizator zapewnia bezpłatne przejazdy, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), noclegi oraz ubezpieczenie. Jedynym warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest zakwalifikowanie się do przedsięwzięcia.

  1. 1.Zakres tematyczny/Cel wyjazdu:

            Celem wyjazdu będzie podniesienie wiedzy i wymiana doświadczeń uczestników
w zakresie innowacyjnych projektów dotyczących rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz w zakresie promocji dziedzictwa kulturowego i kulinarnego wsi, kultywowania tradycji w krajach nadbałtyckich.

  1. 2. Wyjazd adresowany jest do:

Rolników, przedstawicieli instytucji młodzieżowych, instytucji i podmiotów działających na rzecz młodzieży wiejskiej.

  1. 3.W kwalifikacji uczestników wyjazdu brane będą pod uwagę:

Kompetencje osób stosowne do zakresu realizowanej operacji, wiek uczestników do 40 roku życia.

  1. 4. Kryteria wyboru:

Ocena według kompetencji niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia, wiek uczestnika, o uczestnictwie w wyjeździe decyduje organizator.

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać faksem, e-mail lub dostarczyć osobiście w terminie do dnia 20 października 2015r. na adres Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, ul. Wyszyńskiego 70/126, 42-200 Częstochowa, pokój nr. 32, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , fax. 34 36 20 489.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

 

Zgłoszenie udziału w wyjeździe studyjnym – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com