^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Projekty KSOW

KONKURS „Moje własne innowacje”. Zapraszamy!

plakat 1

Jesteś rolnikiem innowatorem? Weź udział w konkursie i zaprezentuj swoją innowację! Wygraj nawet 6 000 zł!

Wymyśliłeś, opracowałeś i wdrożyłeś własne, innowacyjne rozwiązanie w gospodarstwie rolnym? Jesteś właścicielem, współwłaścicielem, zarządzającym lub domownikiem tego gospodarstwa oraz masz ukończone 18 lat ? Jeśli tak to weź udział w konkursie „Moje własne innowacje” i wygraj nawet 6 000 zł! Na zgłoszenia czekamy do dnia 30 czerwca 2021 r.!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnokrajowym konkursie „Moja własne innowacje”, organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie, w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Konkurs ma na celu promowanie małych innowacji, które zostały opracowane przez samych rolników lub członków ich rodzin i mają funkcjonalne zastosowanie w codziennej pracy. Ostatni rok, czas pandemii i kryzysu gospodarczego, był okresem ciężkim dla społeczności, jednak kreatywność i aktywne postawy polskich rolników pozwalały na wprowadzanie ciekawych, a przede wszystkim praktycznych rozwiązań bez konieczności angażowania dużych zasobów, w tym także finansowych.

Usprawnienia techniczne, technologiczne, w żywieniu zwierząt czy zarządzaniu środkami produkcji, a może działania marketingowe lub dostawy produktów bezpośrednio do konsumentów? Podzielcie się swoimi pomysłami i dobrymi praktykami z innymi rolnikami, a przy okazji wygrajcie nagrody pieniężne!

W ramach konkursu przewidziane są trzy kategorie dotyczące zaprojektowanych od podstaw lub znacznie zmodyfikowanych innowacyjnych rozwiązań w zakresie :

Maszyny i urządzenia.
OZE, racjonalne gospodarowanie zasobami wody, gospodarka o obiegu zamkniętym.
Zarządzanie i organizacja gospodarstw rolnych.

Jak zgłosić swoją innowację do konkursu?

Krok 1 :

Wypełnij Kartę Zgłoszenia oraz przygotuj fotografie i/lub krótki amatorski film prezentujące Twoje wdrożone innowacyjne rozwiązanie

Krok 2:

Do uzupełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia dołącz elektroniczny nośnik danych (płyta CD lub DVD lub przenośna pamięć USB) z plikami fotografii i/lub filmu oraz edytowalną wersję Karty Zgłoszenia.

W przypadku przesyłania Karty Zgłoszenia z załącznikami za pośrednictwem poczty elektronicznej możliwe jest przesłanie linku umożliwiającego pobranie plików, stanowiących załączniki do Karty Zgłoszenia.

Krok 3:

Komplet dokumentów należy przekazać pisemnie, osobiście lub elektronicznie:

pisemnie – wypełnioną elektronicznie, wydrukowaną i czytelnie podpisaną Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami zapisanymi na określonym na nośniku danych, należy przesłać na adres:

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie

ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa

z dopiskiem „Konkurs Moje własne innowacje”

osobiście – wypełnioną elektronicznie, wydrukowaną i czytelnie podpisaną Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami nośniku danych należy złożyć w:

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie

ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa

Pokój nr 560 (Sekretariat CDR O/Warszawa)

w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs Moje własne innowacje”

za pośrednictwem poczty elektronicznej – wypełnioną elektronicznie i podpisaną kwalifikowalnym podpisem elektronicznym, Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami, należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

z dopiskiem w temacie maila: Zgłoszenie na „Konkurs Moje własne innowacje”.

Nagrody

W ramach każdej z kategorii Konkursu Organizator przewiduje nagrody i wyróżnienia pieniężne w następujących wysokościach:

miejsce I – 6.000,00 zł,
miejsce II – 5.000,00 zł,
miejsce III – 4.000,00 zł,
wyróżnienie – 1.000,00 zł.

Do kiedy?

Zgłoszenia należy przekazać w terminie od 17 maja 2021 r. do dnia 30 czerwca 2021 r. Za datę złożenia uznaje się datę wpływu dokumentów do Centrum Doradztwa w Brwinowie Oddział w Warszawie.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w terminie do dnia 30 września 2021 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu uwzględnione zostały w Regulaminie Konkursu “Moje własne innowacje”.

Osoba do kontaktu:

Daria Mularczyk-Mędza, nr tel.: 797 489 155, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie pytań lub wątpliwości w wypełnieniu karty zgłoszenia można kontaktować się również z pracownikiem SIR w ŚODR Częstochowa: Joanna Brzozowska, nr tel. 695 660 790, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu _Moje własne innowacje

Karta zgłoszenia – wersja edytowalna

Plakat

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com