^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Projekty KSOW

Eko-Bazar w Bielsku–Białej

eko bazarek news

Od 3 października ruszył Eko-Bazar. To nowe miejsce na mapie Podbeskidzia gdzie można zakupić produkty wysokiej jakości prosto od rolników i producentów. Na świeżym powietrzu przygotowano teren 440 m2 z domkami drewnianymi, w których oferowana jest żywność wysokiej jakości. Nie brakuje tu stoisk ze świeżymi warzywami, ekologicznymi serami, zdrowym nabiałem czy tradycyjnymi wędlinami. Kupujący dodatkowo mają okazję poznać tajniki przyrządzania ekologicznego pieczywa, skosztować dań
i produktów, jak również skorzystać z promocji i rabatów. W każdy weekend, w godzinach od 8.00 do 17.00 w sobotę i od 8.00 do 15.00 w niedzielę, producenci ekologicznej żywności będą sprzedawać swoje produkty.

Eko-Bazar powstały z inicjatywy stowarzyszenia „Polska Ekologia” zlokalizowany jest na terenie Giełdy Towarowej w Wapienicy w Bielsku-Białej. To miejsce z bardzo dogodnym dojazdem - 1,7 km, 3 minuty od zjazdu z drogi ekspresowej S52. Dojazd samochodem z Bielska-Białej od dworca PKP 10 minut - 6 km, autobusami MZK nr 10, 20, 24, 52. Trasa łącząca Cieszyn, Bielsko –Białą, Wadowice, Kalwarię, pozwoli tu szybko dotrzeć mieszkańcom nie tylko całego regionu, ale również Górnego Śląska, Małopolski i Czech.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com