^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Projekty KSOW

Zapraszamy wystawców na Toszecki Jarmark Adwentowy 2022

banner Toszecki Jarmark Adwentowy

XII Toszecki Jarmark Adwentowy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku planowany jest w terminie 10 grudnia w tym samym miejscu czyli w uliczkach przyległych do rynku. Kto choć raz zawita na to wydarzenie na zawsze zapamięta jego niepowtarzalny klimat. Pod honorowym patronatem Burmistrza Toszka i z ogromnym zaangażowaniem lokalnej społeczności powstaje wyjątkowa i niezwykła świąteczna atmosfera, pełna rodzinnego ciepła i sąsiedzkiej życzliwości.

W imieniu organizatorów zapraszamy zatem do wspólnego tworzenia tegorocznego jarmarku artystów, rękodzielników, rzemieślników i innych zainteresowanych. To wyjątkowa okazja aby przedstawić swoje produkty lokalnej społeczności

Zainteresowani wystawcy proszeni są o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa i przesłanie poniższej karty zgłoszenia w terminie do dnia 23 listopada 2022 r.

KARTA ZGŁOSZENIA - Toszecki Jarmark Adwentowy (166,35KB)

Więcej informacji dotyczących Jarmarku można również uzyskać w Referacie Zamówień Publicznych, Rozwoju i Promocji Gminy Urzędu Miejskiego w Toszku (pokój nr 26, II piętro) lub telefoniczne pod nr 32 237-80-30 lub 35.

wesołych świąt Toszek

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com