^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Równać Szanse 2016 - Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach programu "Równać Szanse 2016" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Celem programu jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. Wsparcie będzie przeznaczone na projekty organizacji pozarządowych, których celem ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.równacszanse


O dotacje do 40 000 zł na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy 1 lipca 2016 r., a 30 listopada 2017 r. (prowadzone ze stałą, minimum 20-osobową grupą młodzieży w wieku 13-19 lat) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (zarejestrowane w formie stowarzyszeń lub fundacji) z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.


Wnioski należy składać korzystając z elektronicznego systemu naboru wniosków, więcej informacji na stronie: http://rownacszanse.pl/i266

 

Termin składania wniosków w pierwszym etapie upływa 10 marca 2016 roku o godz. 12:00.

 

Więcej informacji udziela Realizator Programu: Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży, tel. (22) 826-10-16 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło: http://www.pafw.pl/wydarzenia/wydarzenie/2033#.VqCmPVJhIcM

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com