^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

„Tradycyjna Ozdoba Bożonarodzeniowa”.

OZDOBA

Jest jeszcze trochę czasu, aby wziąć udział w kolejnym konkursie, tym razem na samodzielnie wykonaną ozdobę świąteczną. Do 31 grudnia br. trwa bowiem nabór na :„Tradycyjną Ozdobę Bożonarodzeniową”.

Jak piszą organizatorzy "Celem konkursu jest dokumentacja i popularyzacja zwyczaju własnoręcznego wytwarzania ozdób świątecznych."

Czas pandemii wiele członkiń KGW wykorzystało wlaśnie do zrobienia samodzielnie ozdób choinkowych czy stroików, często angażując do pomocy członków rodziny. Jak było to ważne wydarzenie rodzinne opowiadałyście Panie podczas naszych rozmów. Część z Was już namówiliśmy do wysłania zdjęć, a pozostałych namawiamy właśnie teraz. Pochwalcie się swoimi lub swoich pociech rękodziełami. Tak niewiele potrzeba - wystarczą zdjęcia !

Wyślijcie je potem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na stronie Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi znajdziecie Państwo także Regulamin konkursu i więcej szczegółowych informacji.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, wystarczy kilka minut aby to zrobić.

www.nikidw.edu.pl

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com