^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zapraszamy wystawców na Toszecki Jarmark Adwentowy 2022

banner Toszecki Jarmark Adwentowy

XII Toszecki Jarmark Adwentowy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku planowany jest w terminie 10 grudnia w tym samym miejscu czyli w uliczkach przyległych do rynku. Kto choć raz zawita na to wydarzenie na zawsze zapamięta jego niepowtarzalny klimat. Pod honorowym patronatem Burmistrza Toszka i z ogromnym zaangażowaniem lokalnej społeczności powstaje wyjątkowa i niezwykła świąteczna atmosfera, pełna rodzinnego ciepła i sąsiedzkiej życzliwości.

W imieniu organizatorów zapraszamy zatem do wspólnego tworzenia tegorocznego jarmarku artystów, rękodzielników, rzemieślników i innych zainteresowanych. To wyjątkowa okazja aby przedstawić swoje produkty lokalnej społeczności

Zainteresowani wystawcy proszeni są o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa i przesłanie poniższej karty zgłoszenia w terminie do dnia 23 listopada 2022 r.

KARTA ZGŁOSZENIA - Toszecki Jarmark Adwentowy (166,35KB)

Więcej informacji dotyczących Jarmarku można również uzyskać w Referacie Zamówień Publicznych, Rozwoju i Promocji Gminy Urzędu Miejskiego w Toszku (pokój nr 26, II piętro) lub telefoniczne pod nr 32 237-80-30 lub 35.

wesołych świąt Toszek

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com