^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych

       Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu „Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich Województwa Śląskiego do roku 2030 z prognozą    oddziaływania na środowisko”.

urząd marszałkowski katowiceCelem Strategii jest określenie najważniejszych kierunków rozwoju obszarów wiejskich, co pozwoli na rzetelne i właściwe adresowanie środków finansowych, zarówno unijnych, jak i krajowych. W Strategii zaplanowane zostały kompleksowe działania, które będą oddziaływać na gospodarkę, środowisko oraz infrastrukturę społeczną obszarów wiejskich.

      Formularz zgłaszania uwag jest dostępny na stronie internetowej Urzędu www.slaskie.pl w zakładce Plan Rozwoju/Obszary wiejskie/strategie Uwagi, opinie i wnioski do projekty Strategii można także zgłaszać ustnie do protokołu, bądź drogą elektroniczną do 7 października 2015r. pod adresem:

Wydział terenów Wiejskich\Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice, tel. 32 774 05 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

na podstawie pisma nadesłanego przez Wydział Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com