^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

XXVI KRAJOWA KONFERENCJA PSZCZELARSKA. XXXIII OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA PSZCZELARZY NA JASNĄ GÓRĘ 6-7 GRUDNIA 2021 ROKU

Już 6 grudnia o godzinie 13:00 w Auli Ojca Augustyna Kordeckiego na Jasnej Górze rozpocznie się Krajowa Konferencja Pszczelarska. Regionalny Związek Pszczelarzy w Częstochowie, Polski Związek Pszczelarski oraz Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zapraszają wszystkich chętnych, a szczególnie pszczelarzy do wysłuchania wykładów wybitnych naukowców i pasjonatów pszczelarstwa. Tematyka tegorocznego spotkania jest niezwykle ciekawa, ponieważ dostarcza nam cennych informacji na temat wyników badań pracy naukowców nad miodem i produktami pszczelimi. Niewątpliwie przyczyni się to do jeszcze większego poznania właściwości leczniczych i prozdrowotnych miodu oraz wykorzystania ich w medycynie i profilaktyce zdrowia.
Podczas drugiego dnia spotkania pszczelarzy, w Bazylice Jasnogórskiej o godzinie 11:00 odbędzie się Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza - Krajowego Duszpasterza Rolników, koncelebrowana w intencji Pszczelarzy.
Zachęcamy wszystkich chętnych do zapoznania się ze szczegółowym programem grudniowego spotkania oraz udziałem w tym niecodziennym wydarzeniu .

Plakat konferencja 002

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com