^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

XXVI KRAJOWA KONFERENCJA PSZCZELARSKA. XXXIII OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA PSZCZELARZY NA JASNĄ GÓRĘ 6-7 GRUDNIA 2021 ROKU

Już 6 grudnia o godzinie 13:00 w Auli Ojca Augustyna Kordeckiego na Jasnej Górze rozpocznie się Krajowa Konferencja Pszczelarska. Regionalny Związek Pszczelarzy w Częstochowie, Polski Związek Pszczelarski oraz Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zapraszają wszystkich chętnych, a szczególnie pszczelarzy do wysłuchania wykładów wybitnych naukowców i pasjonatów pszczelarstwa. Tematyka tegorocznego spotkania jest niezwykle ciekawa, ponieważ dostarcza nam cennych informacji na temat wyników badań pracy naukowców nad miodem i produktami pszczelimi. Niewątpliwie przyczyni się to do jeszcze większego poznania właściwości leczniczych i prozdrowotnych miodu oraz wykorzystania ich w medycynie i profilaktyce zdrowia.
Podczas drugiego dnia spotkania pszczelarzy, w Bazylice Jasnogórskiej o godzinie 11:00 odbędzie się Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza - Krajowego Duszpasterza Rolników, koncelebrowana w intencji Pszczelarzy.
Zachęcamy wszystkich chętnych do zapoznania się ze szczegółowym programem grudniowego spotkania oraz udziałem w tym niecodziennym wydarzeniu .

Plakat konferencja 002

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com