^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Agencja Rynku Rolnego informuje

ARRKOMUNIKAT PRASOWY ! UWAGA !

Agencja Rynku Rolnego informuje wszystkich producentów owoców i warzyw, iż w związku z przekroczeniem limitu drugiego mechanizmu pomocy, przyznanej przez KE dla Polski, Oddziały Terenowe zakończyły przyjmowanie powiadomień w zakresie operacji wycofania z przeznaczeniem na bezpłatną dystrybucję i niezbierania plonów dla wszystkich produktów wskazanych w art. 1 ust. 2 lit. a-m rozporządzenia delegowanego Komisji Europejskiej (UE) nr 1031/2014 z dnia 29.09.2014r. ustanawiającego dalsze tymczasowe nadzwyczajne środki wsparcia producentów niektórych owoców i warzyw.

Jednocześnie informujemy, że dla powiadomień złożonych w dniu 29 października 2014 r. określono następujące współczynniki przydziału:

- dla produktów objętych ilością 18 750 ton współczynnik przydziału wynosi 0,12.

- dla produktów objętych ilością 3 000 ton współczynnik przydziału wynosi 0,11.

W związku z powyższym, powiadomienia złożone po dniu 29 października 2014 r. nie podlegają rozpatrzeniu i nie zostaną objęte pomocą finansową Unii.

 

Iwona Ciechan

Rzecznik Prasowy

Agencja Rynku Rolnego

 

Powyższy komunikat wynika z § 5 ust. 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 października 2014 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem dalszych tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej (Dz. U. z 2014 r., poz.1468

 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com