^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
4
5
9
11
12
13
15
17
18
19
20
Data : poniedziałek, 20 lipiec 2020
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

TARGI EKOLOGICZNEGO OHRZEWANIA I TERMOMODERNIZACJI ORAZ MIĘDZYNARODOWE TARGI ENERGII ODNAWIALNEJ RE-ENERGY EXPO

TARGI EKOLOGICZNEGO OGRZEWANIA I TERMOMODRNIZACJI

W dniach 11.10 – 13.10.18   w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Targi Termoexpo. Są to targi nowoczesnych technologii i innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań w sektorze ogrzewnictwa. Mają na celu podniesienie jakości naszego życia i świadomości ekologicznej.

Skierowane są do wszystkich, którym zależy na podniesieniu efektywności energetycznej budynków i ograniczeniu zużycia ciepła do minimum.

Wydarzenie będzie także platformą wymiany wiedzy teoretycznej i praktycznej w temacie budownictwa pasywnego, energooszczędnego, zeroenergetycznego czy dodatnioenergetycznego.

Organizatorzy przewidują obecność 120 wystawców, wśród których znajdą się m.in. czołowi producenci ekologicznych systemów ogrzewania, producenci i dystrybutorzy pomp ciepła, pieców zasilanych biomasą, biogazem czy ekogroszkiem.

W czasie wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli najnowszych trendów w zakresie izolacji budynków, energooszczędnej stolarki budowlanej, innowacyjnych rozwiązań konstrukcji dachowych, a także przedstawicieli branży fotowoltaicznej, technologii powiązanych z termomodernizacją, termoizolacją i rekuperacją. Będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystać odnawialne źródła energii, zarówno w przypadku budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego budownictwa wielkopłytowego oraz jednorodzinnego.

Tegoroczna edycja targów podejmie także tematykę walki ze smogiem. Targi będą przestrzenią, na której możliwe będzie spotkanie producentów i dystrybutorów instalacji grzewczych, z firmami i organizacjami pożytku publicznego, które specjalizują się w dofinansowywaniach na wymianę pieców z klientem ostatecznym.

MIĘDZYNARODOWE TARGI ENERGII ODNAWIALNEJ – RE-ENERGY EXPO

Jednocześnie w dniach 11.10 – 13.10.18 odbywają się Targi RE-energy Expo, dedykowane szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE). Podczas trwania targów zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Targi RE-energy przybliżą także wiedzę na temat prostych spobów dbania o środowisko oraz ekologicznego wytwarzania energii. Ponadto stworzą możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii poprzez konferencje tematyczne czy rozbudowanie sieci kontaktów w strefie networkingu biznesowego.

Źródło: www.expoxxi.pl

targi EXPO