^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Szkolenie pt. "Działania opiekuńcze i terapie rolnicze – rozwiązania funkcjonalne"

opieka

„Działania opiekuńcze i terapie rolnicze – rozwiązania funkcjonalne” - szkolenie
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie pn. „Działania opiekuńcze i terapie rolnicze – rozwiązania funkcjonalne” w dniu 9.12.2019 r.
Szkolenie odbędzie się w siedzibie Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, ul. Wyszyńskiego 70/126, 42-200 Częstochowa

Szkolenie skierowane jest do rolników, LGD, nauczycieli szkół rolniczych, studentów, mieszkańców obszarów wiejskich oraz pracowników JST.
Celem szkolenia jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat koncepcji gospodarstwa społecznego, w tym w szczególności programu działań i terapii, które mogą być realizowane w jego ramach. Jako przykład zostanie przedstawiona hortiterapia, która jest metodą terapii zajęciowej i może być wykorzystywana w działalności gospodarstwa społecznego. Drugim celem szkolenia jest określenie potencjału powstawania gospodarstw społecznych i opiekuńczych na bazie doświadczeń projektowych w województwie lubuskim i kujawsko-pomorskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rekrutacja na szkolenie będzie prowadzona do 2.12.2019 r. Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia uczestnictwa i przesłanie mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem na nr: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy szkolenia otrzymają Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Informacji merytorycznych o szkoleniu udziela:

Józefina Król - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: 12 424 05 09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Monika Mrożek - kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich ŚODR w Częstochowie, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Grzegorz Dziedzic - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnictwa

Zdjęcie: internet

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com