^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

XII Międzynarodowe Targi Ogrodnicze w Bielsku – Białej

Na terenie warsztatów Zespołu Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca w Bielsku – Białej, w dniach od 27 do 29 kwietnia 2018 r. odbyły się XII Międzynarodowe Targi Ogrodnicze „Twój Ogród 2018. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Ogrodniczych a współorganizatorami Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Zespołu Szkół Ogrodniczych oraz Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie Oddział w Bielsku Białej.

Na tegorocznej edycji Targów, największych z branży ogrodniczej w województwie śląskim zaprezentowany został pełny asortyment roślin ogrodniczych: drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne, rośliny jednoroczne i wieloletnie, rośliny pokojowe oraz na balkony. Ofertę ogrodniczą uzupełniły firmy z branży projektującej ogrody, oferujące wyposażenie i małą architekturę krajobrazu. Podczas Targów oprócz zakupu roślin, jak zawsze można było uzyskać fachowych porad zarówno na stoiskach jak i w trakcie trwania pokazów. Pracownicy ŚODR w Częstochowie O/ Bielsko – Biała prowadzili wykłady wraz z pokazami w tematyce: „Sadzenie i pielęgnacja roślin w ogrodzie” oraz „ Uprawa borówki amerykańskiej”. Podczas imprezy przeprowadzony został również „I Konkurs Wiedzy o Florze Polski”, którego organizatorem był Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie O/ Bielsko – Biała. Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy ŚODR oraz nagrody ufundowane przez RORAIMA producenta i dystrybutora roślin owadożernych.

Każdego roku na Targach, organizatorzy starają się zapewnić nowości ogrodnicze, co sprawia, że impreza jest atrakcyjna i przyciąga licznych gości, zwiedzających i wystawców.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com