^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

STOISKO INFORMACYJNO-PROMOCYJNE ŚODR NA TARGACH EKOSTYL W BIELSKU-BIAŁEJ

EKOSTYL baner 2022

W dniach 18-20 listopada 2022r. w Bielsku-Białej w Hali pod Dębowcem, przy ulicy Karbowej 26 odbędą się 10 Międzynarodowe Targi „EKOstyl  - Zdrowej Żywności, Stylu Życia i  EKOrodziny".

Jest to kolejna edycja wydarzenia promującego szeroko pojęty ekologiczny styl życia. Stąd też na Targach EKOstyl od lat pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

Podczas listopadowej edycji Targów EKOstyl można będzie odwiedzić ponad 300 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność, jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne. Pojawią się wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

Jak corocznie oferta targów jest niezwykle bogata i obfitująca zwłaszcza w certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej (m.in. produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie itp.).

Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, takich jak:

 - KONFERENCJA TARGOWA pn:  "Zdrowie na wyciągnięcie ręki" z udziałem uznanych specjalistów.   (Aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować oraz dodatkowo uiścić opłatę.)  

WYKŁADY I PRELEKCJE, które będą odbywać się w sali konferencyjnej na terenie targów.

STREFY POKAZÓW KULINARNYCH- tematyczne pokazy przygotowania potraw kuchni śródziemnomorskiej, bałkańskiej, węgierskiej, polskiej, w tym świątecznej połączone z degustacją potraw.

-KONCERTY "Uzdrawiająca podróż do wnętrza" oraz "Gitarowa podróż przez krajobrazy emocji" – (Aby wziąć udział w wybranym koncercie należy dokonać rejestracji i uiścić opłatę).

- EKOPRZEDSZKOLE– w którym będzie można pozostawić dzieci na czas zwiedzania targów pod fachowym okiem wykwalifikowanej kadry promującej zachowania ekologiczne u najmłodszych targowych gości.

Podczas nadchodzącej edycji targów zostaną zaprezentowane również produkty konopne w ramach odbywających się z tym samym terminie - Targów Produktów Konopnych „EkoCanna" ( Będzie to druga edycja Targów „EkoCanna”).

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.

Jak corocznie Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie Oddział w Bielsku- Białej również bierze udział w tym wydarzeniu przygotowując stoisko informacyjno-promocyjne.

Pod logo Ośrodka zaprezentują się lokalni producenci współpracujący z ŚODR Oddziałem w Bielsku-Białej i posiadający certyfikat Rolnictwa Ekologicznego.

Na stoisku informacyjno-promocyjnym dostępne będą również materiały promocyjne tj. ulotki, broszury ŚODR oraz miesięcznik pn. "Śląskie Aktualności Rolnicze". Będzie można również uzyskać poradę m.in. z zakresu rolnictwa ekologicznego oraz zapoznać się z zagadnieniem certyfikacji gospodarstw.

Targi oraz stoisko informacyjno-promocyjne ŚODR można odwiedzić w godzinach od 10.00-18.00 w piątek, sobotę oraz niedzielę w dniach od 18 do 20 listopada 2022r.

Zapraszamy !!!

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie: www.targibielskie.pl 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com