^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

KONKURS "NAJLEPSZY DORADCA EKOLOGICZNY"

logo eko1

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Śląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zapraszają do udziału w konkursie "NAJLEPSZY DORADCA EKOLOGICZNY".

Jego głównym celem jest popularyzacja i promowanie najlepszych osiągnięć doradców w zakresie rolnictwa ekologicznego.

Konkurs skierowany jest do doradców wpisanych na listę doradców rolniczych lub doradców rolnośrodowiskowych PROW 2014-2020, prowadzoną przez Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, świadczących usługi dla rolników w zakresie rolnictwa ekologicznego.

Konkurs podzielony jest na 2 etapy: wojewódzki i krajowy. Spośród zgłoszonych doradców, Komisja konkursowa wyłoni jednego – do etapu krajowego, na podstawie oceny osiągnięć doradcy z roku kalendarzowego poprzedzającego rok zgłoszenia do konkursu, wg kryteriów określonych w § 6 Regulaminu.

Termin zgłoszeń do I etapu konkursu trwa do: 30 czerwca 2022 roku.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do ŚODR w Częstochowie:

- w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

- pocztą polską lub osobiście na adres: Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie,

ul. Wyszyńskiego 70/126, 42-200 Częstochowa.

Dodatkowych informacji dotyczących konkursu udziela: Dział Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska ŚODR w Częstochowie tel. (34) 37-70-127.

Regulamin "Najlepszy Doradca Ekologiczny"

Karta zgłoszenia

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com