^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

KONKURS NA NAJLEPSZE GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE W 2022r.

ItRIxzxbNXbkLTkpmQRSySeo3Hof9vmJ1yvwwySqj0i0 BU722tkce67Bv4puh2d QVNwm5NaCHAsDCrJEbDODGNvjtDmSNd Hfh C0O9y CocHjtsGJibbtkEuC

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu oraz Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zapraszają rolników ekologicznych do wzięcia udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w 2022r.  

Konkurs ma na celu szerzenie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego, wdrażanie najlepszych rozwiązań w gospodarstwach rolnych oraz rozpowszechnienie wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego.

Do udziału w konkursie zachęcamy rolników ekologicznych z województwa śląskiego, którzy posiadają aktualny certyfikat wydany przez upoważnioną jednostkę certyfikującą oraz wytwarzają produkty rolnictwa ekologicznego. W konkursie nie mogą brać udziału laureaci wojewódzkiego etapu konkursu, czyli zdobywcy pierwszych miejsc w latach 2019-2021, Fundacje lub inne podmioty, które są finansowane z innych źródeł, stanowiących ich główne źródło dochodu lub utrzymania. Szczegółowe zasady udziału w konkursie określa regulamin konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do 8 LIPCA 2022 r. :

- w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

- pocztą polską lub osobiście na adres: Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie,

ul. Wyszyńskiego 70/126, 42-200 Częstochowa.

Rozstrzygnięcie konkursu na szczeblu wojewódzkim odbędzie się podczas otwarcia XXXI Krajowej Wystawy Rolniczej dn. 3 września 2022r.

Dodatkowych informacji dotyczących konkursu udziela: Dział Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska ŚODR w Częstochowie tel. (34) 37-70-127.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

 

logo eko1

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com