^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia BEECO

Natura FoodW terminie 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych. 

NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, na które cała branża czeka z niecierpliwością. Tegoroczna edycja to blisko 350 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji czy Ukrainy – oferujących szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które są znane konsumentom oraz takich, które dopiero co pojawiły się na rynku. Każdy odwiedzający Targi, który związany jest zawodowo z branżą biożywności i produktami ekologicznymi będzie miał szansę nawiązać nowe kontakty biznesowe, odbyć spotkania branżowe oraz poszerzyć swoją wiedzę, uczestnicząc w bogatym programie wydarzeń tj. Akademia Biokuriera, Forum EKObranży, BIObiznes Forum, Konkurs o Złoty Medal NATURA FOOD, Konkurs o Złoty Medal beECO, rozstrzygnięcie konkursów EkoInnowacje oraz Tygiel Smaków.

Ekologiczna żywność, ekologiczne produkty codziennego użytku i ekologiczny styl życia na stałe wpisały się w naszą codzienność. Podążanie trendem eko to już nie tylko moda, ale konieczność, wynikająca z idei zrównoważonego rozwoju czy dbałości o zdrowie i środowisko naturalne. Dlatego Targi to również szereg wydarzeń towarzyszących, skierowanych do miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowania, osób borykających się z problemem alergii, czy też wszystkich, którzy zamierzają podjąć wyzwanie życia w stylu eko. To właśnie dla nich dedykowane są: 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych, 2 Forum Alergii,  pokazy i konkursy kulinarne w strefie Chwyć byka za rogi, bezpłatne porady i konsultacje z ekspertami oraz degustacje produktów przygotowane przez wystawców.

Targi NATURA FOOD i beECO to miejsce dla wszystkich, którym nie jest obca maksyma „jestem tym co jem, jak żyję i co mnie otacza”.


Godziny zwiedzania:

13 października (piątek) - 10:00 - 18:00

14 października (sobota) - 10:00 - 18:00

15 października (niedziela) - 10:00 - 17:00

Szczegóły dotyczące targów znajdują się na stronie www.targi.lodz.pl.

W pierwszym dniu targów o godz. 9.00 odbędzie się prezentacja wybranych gospodarstw ekologicznych, laureatów z lat 2008-2016 w Auli Międzynarodowych Targów Łódzkich. Serdecznie zapraszamy,  tym bardziej, że na targach z udziałem pracownika Ośrodka Doradztwa będzie prezentowany rolnik z województwa śląskiego prowadzący gospodarstwo ekologiczne.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com