^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zmiana terminu Targów Eco Time na 8 - 9 kwietnia 2017

Uprzejmie informujemy, że w dniach 8-9 kwietnia 2017 roku odbędą  się Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych - Eco Time w Kielcach, które pierwotnie planowane były w terminie 28 – 29 stycznia 2017 roku. Zostały przeniesione, aby nie koligowały w planach wystawowych firm z najważniejszymi dla rynku Targami BIOFACH w Norymberdze, które odbędą się w dniach 15-18 luty 2017r. Razem z Targami Eco Time odbędą się Targi Dom oraz Ogród i Ty. Podobną grupę docelową jak Eco Time mają odbywające się w tym samym terminie Międzynarodowymi Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL.eco time

Zakres branżowy kieleckiej wystawy Eco Time obejmuje: żywność ekologiczną, naturalną, wysokiej jakości, oferty gospodarstw ekologicznych, kosmetyki ekologiczne, parafarmaceutyki, suplementy, ekologiczne środki czystości oraz eco produkty dla dzieci.

Organizator Targów Eco Time zaprosił również redakcję Magazynu Hipoalergiczni, aby przedstawić Uczestnikom wydarzenia, jak poruszać się w świecie produktów ekologicznych, by wybrać rozwiązania hipoalergiczne.

Patronat nad Targami Eco Time objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Źródło: www.targikielce.pl,   www.biokurier.pl

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com