^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
8
Data : sobota, 8 wrzesień 2018
10
11
12
13
14
Data : piątek, 14 wrzesień 2018
15
16
18
23
26
28
29
30

Krajowe Dożynki Ekologiczne w Przysieku

Dożynki w Przysieku poziomoInformujemy, że Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Oddział w Przysieku, wspólnie z Kujawsko – Pomorskim Stowarzyszeniem Producentów Ekologicznych EKOŁAN, dnia 14 września 2019r. organizuje Krajowe Dożynki Ekologiczne pod patronatem Ministra Rolnictwa.

Krajowe Dożynki Ekologiczne to Święto Plonów producentów żywności ekologicznej mające swoją historię i tradycję. Odbywają się w Przysieku, miejscu zasłużonym dla popularyzowania w naszym kraju idei rolnictwa ekologicznego. To tu właśnie organizowane były pierwsze w naszym kraju kursy poświęcone rolnictwu ekologicznemu.

Obecnie krajowe produkty ekologiczne, dzięki którym powróciły dobre, tradycyjne smaki, pozbawione chemii mogą sprostać konkurencji, gustom konsumentów i stać się polską specjalnością. W związku z powyższym, ważne jest by dołożyć wszelkich starań, by promować je we własnym kraju, Europie i świecie.

Tym samym Krajowe Dożynki Ekologiczne w Przysieku, to znakomite miejsce i czas na prezentację  bogatej oferty polskich produktów ekologicznych.

Stoiska dla rolników ekologicznych podczas Krajowych Dożynek Ekologicznych są bezpłatne.

Wszelkie wątpliwości i pytania można kierować do Piotra Stelmaszaka tel. 601 664 415 lub Agnieszki Dobosz-Idzik tel. 723 692 568

Zgłoszenia stoisk należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.