^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych

       Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu „Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich Województwa Śląskiego do roku 2030 z prognozą    oddziaływania na środowisko”.

urząd marszałkowski katowiceCelem Strategii jest określenie najważniejszych kierunków rozwoju obszarów wiejskich, co pozwoli na rzetelne i właściwe adresowanie środków finansowych, zarówno unijnych, jak i krajowych. W Strategii zaplanowane zostały kompleksowe działania, które będą oddziaływać na gospodarkę, środowisko oraz infrastrukturę społeczną obszarów wiejskich.

      Formularz zgłaszania uwag jest dostępny na stronie internetowej Urzędu www.slaskie.pl w zakładce Plan Rozwoju/Obszary wiejskie/strategie Uwagi, opinie i wnioski do projekty Strategii można także zgłaszać ustnie do protokołu, bądź drogą elektroniczną do 7 października 2015r. pod adresem:

Wydział terenów Wiejskich\Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice, tel. 32 774 05 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

na podstawie pisma nadesłanego przez Wydział Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com