^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

41. Dni Otwartych Drzwi Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

 DOD zgłoszenia 002

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie organizuje 26 i 27 czerwca 2021 r. w Mikołowie po raz 41. Dni Otwartych Drzwi ŚODR. Będzie to wydarzenie zlokalizowane na terenie otwartym wokół budynków Oddziału ŚODR w Mikołowie przy ulicy Gliwickiej 85.

ŚODR zaprasza przedstawicieli producentów i dealerów maszyn i urządzeń rolniczych oraz producentów środków do produkcji rolnej, ogrodników i szkółkarzy, pszczelarzy i producentów sprzętu pasiecznego, producentów wyrobów regionalnych i rękodzielników do udziału w tegorocznej wystawie i w kiermaszach. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z zaproszenia do udziału w tegorocznych Dniach Otwartych Drzwi. Warunkiem uczestnictwa w DOD jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora. Zgłoszenie należy przesłać do 10.06.2021 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem DOD. Karta zgłoszenia i regulamin w załączeniu.

W wydarzeniu uczestniczyć będą agencje i instytucje rządowe działające na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich.

Podczas Dni Otwartych Drzwi odbędzie się konferencja pszczelarska, pokazy i konkursy, które przyczynią się do wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju branży rolniczej.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegów w hotelu „AGRO” na terenie Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją hotelu „AGRO” - tel. 32 226 14 92.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin DOD 2021 r.

Karta zgłoszenia DOD 2021 r.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com